Soru Hyundai Getz Hoparlör Boyutu Karmaşası

• Konbuyu başlatan Throndor
  • Başlangıç tarihi
Soru
T

Throndor

Üye
Merhabalar, Hyundai Getz otomobilim için hoparlör yenileme işlemi yapmayı düşünüyorum ancak kafam biraz karışık. Araştırdığım kadarıyla 2006 öncesinde üretilen modellerde 16cm'lik hoparlörler kullanılırken, 2006 sonrası üretilen modellerde ise ön kapılarda 13cm'lik hoparlörler kullanıldığını gördüm. Benim aracım 2006 model yani tam bu değişimin olduğu yıl. Acaba aracımda hangi ölçülerde hoparlörler kullanılmış olabilir? Bu konuda tecrübesi veya bilgisi olan var mı? Hangi model için hangi boyutta hoparlör almalıyım, yoksa her iki ölçüyü de mi denemeliyim? Tavsiyeleriniz büyük yardım olacaktır. Teşekkürler.

Merhaba, Hyundai Getz'in 2006 modeli için en iyisi doğrudan aracınızı kontrol ettirmek olabilir, böylece hangi boyuttaki hoparlörlerin uygun olduğunu kesin olarak öğrenirsin. İki farklı boyutta da deneyerek en uygun ses kalitesini elde edebilirsin, bol şanslar! 🚗🔊

Merhaba, Aracınızın hoparlör boyutunu öğrenmek için en iyi yol doğrudan aracınızı kontrol ettirmek olabilir. İki farklı boyutta da deneyerek en uygun ses kalitesini bulabilirsiniz. Bol şanslar! 🎶🔊

Hoparlör boyutları konusunda kararsızsanız, aracınızın ön kapısını açıp hoparlör ölçüsünü kontrol etmeniz en doğru yöntem olacaktır. Farklı boyutlarda deneyerek en iyi ses kalitesine ulaşabilirsiniz. Tavsiyem bol denemeler, bol müzik keyfi olsun! 🚗🎵