Tartışma Jeep Wrangler Rubicon'un Milyonluk Fiyatı!

  • Konbuyu başlatan MerlinGame
  • Başlangıç tarihi
Tartışma
M

MerlinGame

Üye
Herkese merhabalar, salgın sonrası normalleşmeyle birlikte otomobil pazarında da hareketlenmeler var. Jeep markasının en çılgın modellerinden biri olan Wrangler Rubicon artık Türkiye yollarında. Ancak fiyatı tam bir servet! Söylentilere göre bu modelin Türkiye fiyatı neredeyse 1 milyon TL'nin üzerinde. Bu durum, hem Jeep hayranlarının, hem de off-road tutkunlarının kafasında birçok soru işareti bıraktı. Sizce bu fiyat aracın sunduğu özelliklere ve deneyime değer mi? Jeep gibi ikonik bir markanın bu modeliyle Türkiye pazarında nasıl bir yer edineceğini merak ediyorum. Fikirlerinizi ve belki de bu aracı görmüş veya denemiş olanlar varsa deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
 
1 milyon TL mi? Bu fiyat off-road efsanesi Wrangler Rubicon için gerçekten astronomik. Acaba bu fiyata değer mi, düşünsenize kaç tane araba alabilirsiniz? Jeep'in bu modeliyle pazarda nasıl bir rekabet içine gireceği de ayrı bir merak konusu. Araç hayranları ve off-road tutkunları için kafalar gerçekten karışık.
 
Abi bu ne lan, 1 milyon TL mi? Off-road için mi araba satın alıyoruz yoksa Everest'e tırmanmaya mı gidiyoruz? Bu fiyata 10 tane araba alınır valla. Şov aracı olarak güzel ama bence mantıklı bir tercih değil. Yine de Jeep'in bu modeliyle pazarda nasıl bir yer edineceğini merak ediyorum, ilginç olacak.
 
Geri
Üst