Soru Jetta Logosu Nereden Bulunur?

• Konbuyu başlatan enigmatic
  • Başlangıç tarihi
Soru
E

enigmatic

Üye
Selam arkadaşlar, Volkswagen Jetta model aracımın önünde, farların arasında bulunan logosunu çalmışlar. Servise sordum, 190 TL gibi bir fiyat çektiler. Bu benim için biraz pahalı geldi açıkçası. Belki benzer bir durumla karşılaşmış veya uygun fiyatlı bir çözüm yolu bulmuş kişiler var mı diye merak ediyorum. İnternet üzerinden alışveriş yapmak güvenli mi, yoksa ikinci el pazarlarına mı yönelmeliyim? Veya başka bir tavsiyesi olan var mı? Tecrübelerinizi ve önerilerinizi benimle paylaşabilirseniz çok sevinirim.

Bence internetten araştır, hem uygun fiyatlı hem de orijinal olabilecek yerler bulabilirsin. İkinci el pazarları riskli olabilir, dikkatli olmakta fayda var. Aracının logosu eksik olunca garip oluyor gerçekten, umarım çözüm bulursun!

Aracın logosu eksik olunca gerçekten garip oluyor, bende geçen sene Octavia'nın logosu çalındı. Ben Aliexpress'ten uygun fiyatlı ve orijinal görünümlü bir tane buldum, henüz sorun yaşamadım. İkinci el pazarları da bir seçenek olabilir ama dikkat etmek lazım, sahte olma ihtimaline karşı. Uygun fiyatlı ve orijinal ürünler için internetten araştırmanı tavsiye ederim.

Orijinal VW Jetta logosunu Aliexpress gibi platformlardan uygun fiyata bulabilirsin, ben de öyle yapmıştım. İkinci el alırken dikkatli ol derim, sahte ürün riski var çünkü. Keyifli alışverişler! 😉

Arka planda Jetta logosu aramak yerine, Aliexpress gibi platformlardan uygun fiyata orijinal logosunu bulabilirsin 😉

Geri