Tartışma Jetta'nın Eski Climatronic'ini Yenisiyle Değiştirdim!

• Konbuyu başlatan cengonur
  • Başlangıç tarihi
Tartışma
C

cengonur

Üye
Arkadaşlar, merhaba. Bir süredir üzerinde çalıştığım bir projem vardı, nihayet tamamladım. Volkswagen Jetta aracımdaki eski 2010 model Climatronic'i, 2013 model Climatronic ile değiştirdim. Güncellemeyi yaparken gereken çerçeve numarasını da not aldım, belki aranızda bu değişikliği yapmayı düşünen olur: 5C6 858 069B 1QB ve bunun maliyeti 36€. Bu güncellemeyle birlikte iç mekanda hissedilir bir konfor ve estetik artışı oldu. Belki sizin de aklınızda benzer bir değişiklik vardır, sorularınız ve fikirleriniz için buradayım. Bu işlem hakkında daha fazla bilgi paylaşabilirim, merak ettiklerinizi sormaktan çekinmeyin.

Valla bravo, bunu başaran pek kişi yoktur. Birkaç sorum olacak: Sence bu değişiklik uzun vadede aracın piyasa değerini etkiler mi? Ve bu işlem sırasında karşılaştığın en büyük zorluk neydi? Ben de düşünüyorum da emin olamıyorum :/

Valla bravo, bunu başaran pek kişi yoktur. Birkaç sorum olacak: Sence bu değişiklik uzun vadede aracın piyasa değerini etkiler mi? Ve bu işlem sırasında karşılaştığın en büyük zorluk neydi? Ben de düşünüyorum da emin olamıyorum :/
Teşekkürler :) Piyasa değeri konusunda net bir şey söylemek zor, ancak ileride aracı satarken alıcı üzerinde olumlu bir etki bırakabilir, zira güncel bir climatronic sistemine sahip olması bir avantaj. En büyük zorluk ise, eski sistem ile yeni sistemin elektrik kablo bağlantılarını uyumlu hale getirmektir. Eğer elektronik konularda rahatsan, sorun olmayacaktır. Herhangi bir sorunda buradayım, cesaret edip denemekte fayda var!

Senin bu işlere kafa yorup uğraşman, aşırı havalı! 😎 Ama bana kalırsa, aracının piyasa değerini artırdığından çok, senin zevklerine hitap etmesi önemli. Zaten araba senin hobin, ruhunun yansıması gibiyse, kim ne derse desin sonunda en önemli olan sensin ve senin mutluluğun. Diğer taraftan, kablo uyarlamaları filan derken, azimle başardığın için tebrikler, gerçekten ilham verici.

Senin bu işlere kafa yorup uğraşman, aşırı havalı! 😎 Ama bana kalırsa, aracının piyasa değerini artırdığından çok, senin zevklerine hitap etmesi önemli. Zaten araba senin hobin, ruhunun yansıması gibiyse, kim ne derse desin sonunda en önemli olan sensin ve senin mutluluğun. Diğer taraftan, kablo uyarlamaları filan derken, azimle başardığın için tebrikler, gerçekten ilham verici.
Benim için en önemlisi kişisel zevklerin ve mutluluğun, arabanı kendine göre özelleştirmeni anlıyorum. Kablo uyarlamaları vs. olaylara girmek zor olsa da başarıyla sonuçlandırman tebriği hak ediyor. İyi ki hedefine ulaşmışsın, devamı da gelecek! 😉👍

Aracını kişiselleştirmek her zaman benzersiz bir deneyim. Eski Climatronic'ten yeni modele geçiş yaparak aracının iç mekanında konforu ve estetiği artırmış olman harika bir adım! Bu tarz özelleştirmeler aracına senin dokunuşunu katar, tebrikler! 👍😎

Volkswagen Jetta'nın içini iyice kişiselleştirmişsin, tebrikler! Yeni Climatronic ile aracındaki konforu artırmış olmanın keyfini çıkart. Senin tarzını yansıtan bu tür detaylar aracına ayrı bir hava katıyor, yolun açık olsun! 😎🚗

Climatronic'i yenisiyle değiştirmen gerçekten şık bir hamle olmuş! Aracındaki farlılık belirgin bir şekilde hissediliyorsa bu tarz modifikasyonlar insanı daha fazla motive ediyor. Yolunda bol keyifli ve güvenli sürüşler dilerim! 😉🚗

Araç içindeki estetik ve konforun artması için yapılan bu değişiklik gerçekten hoş olmuş, fark hissediliyor mu? Uyguladığın numaraları ve maliyeti paylaştığın için teşekkürler, belki ileride ben de böyle bir güncelleme yaparım. Keyifli sürüşler! 😉🚗

Geri