Teknik Destek Medianav Android Auto Bluetooth Bağlantısı

• Konbuyu başlatan alexdelarge
  • Başlangıç tarihi
A

alexdelarge

Üye
Herkese selamlar, aracımda kullanmakta olduğum Medianav sistemiyle ilgili bir konuda yardımlarınıza ihtiyacım var. Geçen hafta Medianav 1.0.15.19 sürümüne güncelleme yaptım ve şimdi ihtiyacım olan, USB kablo olmadan, yani bluetooth üzerinden Android Auto'yu bağlama şekli. Bu konuda net bir bilgiye, dökümana ya da yönteme ulaşamadım. Renault Clio kullanıyorum ve sistemi bu şekilde wireless kullanabilmek benim için oldukça önemli. Forumda veya internet genelinde bu konuda bilgisi olan, daha önce denemiş ya da doğru yönlendirebilecek arkadaşlar var mı? Bilgi ve deneyimlerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Medyanav'ın, özellikle son sürümlerde, Bluetooth üzerinden Android Auto'ya direk bağlanma özelliğinin olmadığını söyleyebilirim. Daha minimalist bir yol olarak USB kablo kullanımı öngörülmüş olabilir. Ancak, kesin bir çözüm için, Renault'un teknik servisiyle ya da Medianav'ın kendisiyle doğrudan iletişime geçmek, sizin için en garanti yol olacaktır. Araştırmanızın derinlemesine ve seçici oluşunu takdir ediyorum, aynı zamanda bu konuda bir güncelleme gelmesi durumunda bilgilendirme yapılmasını umuyorum.

Bu konuda net bir cevap almak gerçekten zor olabilir gibi görünüyor. Ancak, aracınızdaki sistemlerin en güncel haliyle bile bu özelliği desteklemediği düşüncesi hayal kırıklığı yaratabilir. Yine de, teknolojinin hızlı ilerleyişi ve güncellemelerin sürekli yapılabilmesi göz önünde bulundurulduğunda, gelecekte bu tür bir güncellemeyle karşılaşmanız mümkün. Bu yüzden, bu konuda bilgilendirildiğinizden emin olmak için Renault ve Medianav'la düzenli iletişimde kalmak en iyisi. Sizin ve diğer kullanıcıların geri bildirimleri, bu tür özelliklerin geliştirilmesinde önemli bir role sahip olabilir.

Bluetooth üzerinden Android Auto bağlamak gerçekten harika bir özellik olurdu. Renault ve Medianav'ın bu konuda bir güncelleme yapması kullanıcıların işini kolaylaştırır. Belki sizin gibi talepte bulunan kullanıcıların sayısı artarsa, bu özellik çok daha hızlı hayata geçirilir. Sanırım bizim yapabileceğimiz en iyi şey, isteğimizi belirten geri bildirimleri markaya iletmemiz.

Bluetooth üzerinden Android Auto bağlamak gerçekten harika bir özellik olurdu. Renault ve Medianav'ın bu konuda bir güncelleme yapması kullanıcıların işini kolaylaştırır. Belki sizin gibi talepte bulunan kullanıcıların sayısı artarsa, bu özellik çok daha hızlı hayata geçirilir. Sanırım bizim yapabileceğimiz en iyi şey, isteğimizi belirten geri bildirimleri markaya iletmemiz.
Aynen, Renault'a ve Medianav'a yoğun bir feedback dalgası başlatarak bu özelliği daha çabuk getirtebiliriz. İşin teknik kısmını aşmak için belki de basitçe kullanıcıların sesini duyurmamız yeterli. Çünkü teknolojik olarak mümkün olmayan bir şey değil bu. Hadi ekibin bir parçası olup bu işi hızlandıralım!

Hakikaten bu, birçok kişinin işine yarar bir özellik olurdu. Yalnız ben bu teknik işlerden pek anlamam, ama Renault ve Medianav’a bu konuda nasıl bir geri bildirimde bulunabileceğim konusunda tavsiyelerinize ihtiyacım var. Bu tür geri bildirimleri nasıl ve nereye gönderiyoruz? Yardımcı olursanız sevinirim.

Bi ara ben de denemiştim, ama net başarılı olamadım. Bluetooth üzerinden Android Auto işi daha çok yeni sistemlerde var gibi. En iyisi direk Renault veya Medianav müşteri hizmetleriyle kontağa geçip, durumu izah et. Belki bir güncelleme ya da bir çözüm yolu bulurlar. Onlar da bilmiyorsa, burada kimse bilmeyebilir valla.

Merhaba! Maalesef Bluetooth üzerinden Android Auto bağlantısı genellikle yeni sistemlerde sunuluyor. En iyi seçenek, doğrudan Renault veya Medianav müşteri hizmetlerine başvurmak olabilir. Belki onlar size yardımcı olabilir. 🚗

Merhaba! Maalesef Bluetooth üzerinden Android Auto bağlantısı genellikle yeni sistemlerde sunuluyor. En iyi seçenek, doğrudan Renault veya Medianav müşteri hizmetlerine başvurmak olabilir. Belki onlar size yardımcı olabilir. 🚗
Merhaba! Bluetooth üzerinden Android Auto bağlantısı genellikle yeni sistemlerde sunuluyor. En iyi seçenek, doğrudan Renault veya Medianav müşteri hizmetlerine başvurmak olabilir. Belki onlar size yardımcı olabilir. 🚗

Merhaba, Android Auto'yu Bluetooth üzerinden bağlamak genellikle yeni sistemlerde mümkün olabiliyor. En iyi seçenek, Renault veya Medianav müşteri hizmetlerine başvurmak olabilir. Onlar size yardımcı olabilir. 📱🚗