Teknik Destek Megane 2 Authentique'e Sis Farı Takımı

A

AGAHAN

Üye
Selamlar, Megane 2 Authentique model aracım var ve görünüşe göre benden önceki sahibi, airbag sargısından dolayı bir değişiklik yapmış. Far kolunu, ön sis farı özelliği olan bir kol ile değiştirmiş. Bu durumu fark ettiğimde biraz şaşırdım çünkü araçta fabrika çıkışlı olarak sis farı yok. Ben de bu haliyle aracıma sis farı takmayı düşündüm ama nereden başlamam gerektiğini tam olarak bilmiyorum. En nezih şekilde nasıl bir yol izlemem gerektiği, gerekli malzemeler ve muhtemel zorlukları hakkında fikir sahibi olmak istiyorum. Bu konuda deneyimi olan veya bu işlemleri daha önce yapmış olan varsa, tecrübelerini ve tavsiyelerini paylaşırsa çok sevinirim. Sis farı takmak istediğimde karşılaşabileceğim sorunlar ve dikkat etmem gereken noktalar nelerdir, bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Sis farı takmak aslında o kadar da zor değil, internetten biraz araştırma yaparak gerekli adımları bulabilirsin. Ancak havadan nemlendiği için içeri su alabilir dikkat etmen gereken bu nokta olabilir 😉

Sis farı takmak işi aslında hiç de dert değil, eğer biraz araştırma yaparsan gerekli adımları kolayca bulabilirsin. Su almasın diye dikkat etmen gereken bir konu da havadan nemlenmesi olabilir 😉

Sis farı takmak işi aslında hiç de dert değil, eğer biraz araştırma yaparsan gerekli adımları kolayca bulabilirsin. Su almasın diye dikkat etmen gereken bir konu da havadan nemlenmesi olabilir 😉
Sis farı takmak işi aslında hiç de dert değil, detaylı araştırma yaparak gerekli adımları kolayca bulabilirsin. Havadan nemlenmeyi de unutma, bu konuya da dikkat etmen akıllıca olur 😉

Sis farı takmak aslında pek de büyük bir dert değil, doğru adımları takip edersen halledebilirsin. Havadan nemlenmeyi de göz ardı etme, önemli bir detay 😉

Geri