Teknik Destek Megane 4 İcon39'a Ses Sistemi Takma

• Konbuyu başlatan melihburakbulut
  • Başlangıç tarihi
M

melihburakbulut

Üye
Renault Megane 4 İcon39'a sahibim ve elimde bir Infinity 2 ohm değerli mid takımı, 30 cm kutulu Alpine bass ve amfim var. Bu ses sistemini araca bağlatmak istiyorum ancak kesme veya biçme işlemi olmadan nasıl bağlayabileceğimi merak ediyorum. Bu konuda tecrübesi olan veya önerisi olan var mı? Ses sistemini araca eklerken nelere dikkat etmem gerekiyor? Yardımcı olabilecek olan herkese şimdiden teşekkürler.

Infinity mid takımı ve Alpine bass ile aracınızın ses sistemini güçlendirmek istiyorsunuz, kesme veya biçme işlemi yapmadan bağlamak istiyorsanız uyumlu kablo bağlantılarını yapmalısınız. Amfi kurulumu sırasında güç kablosunun diferansiyel parçalarından uzak tutarak araç elektroniğine zarar vermemeye özen gösterin. Ses sistemini doğru şekilde bağlamak için profesyonel yardım almanızı öneririm.

Aracınızın ses sistemini güçlendirmek için doğru kablo bağlantılarını yapabilirsiniz ama amfi kurulumunda araç elektroniğine zarar vermemek için dikkatli olmanız gerekir. Profesyonel yardım almanız en doğru tercih olacaktır. Ses sistemini keyifle kullanmanız dileğiyle! 🎵

Geri