Teknik Destek Megane 4'te USB ile Müzik Dinlerken Klasör Problemi

• Konbuyu başlatan attilamurat
  • Başlangıç tarihi
A

attilamurat

Üye
Selamlar herkese, 2020 model Renault Megane 4 EDC Touch kullanıyorum ve aracımda USB ile müzik dinlerken bir problemle karşılaştım. USB belleğime müzikleri klasör halinde atmıştım fakat araçtaki sistem sadece bazı klasörleri görüyor ve oynatıyor, diğerleri ise hiç görünmüyor. Farklı formatlarda (MP3, WMA vs.) denememe rağmen sorun devam ediyor. USB belleği FAT32 formatında biçimlendirdim, fakat yine de aynı. Belki bu sorun daha önce sorulmuş ve çözüme ulaşmış olabilir ama ben bir türlü bulamadım. Aynı sorunu yaşayan veya bir çözümü olan var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

USB belleği NTFS formatında deneyebilirsin, bazen FAT32 klasör limitine takılıyor olabilir. Bir de klasör adlarıyla ilgili tuhaf karakterler olabilir, onları da düzeltmeyi deneyebilirsin.

USB sorunları can sıkıcı olabiliyor 😓. FAT32 limitine takılma olasılığını değerlendirmek önemli, NTFS denemek faydalı olabilir. Klasör adlarındaki tuhaf karakterleri de kontrol etmek lazım, umarım sorunun üstesinden gelirsin! 🎵

USB'deki klasörlerde tuhaf karakterler olabilir, onları kontrol etmekte fayda var. Ayrıca NTFS formatını denemek de sorunu çözebilir, umarım bu öneriler işe yarar! 😉🎶

Geri