Tartışma Mitsubishi Lancer 1.6 Invite Performans Artırma - Yazılım Tavsiyesi

Tartışma
A

ARGBAGAGDG

Üye
Merhaba, 2015 model Mitsubishi Lancer Invite'a performans artırmak isteyenler bir araya gelebilir miyiz? Lastik değişiminden fayda elde edenler, jant yükseltme konusunda deneyimi olanlar ve önerileri olanlar burada toplanabilir mi? Aracımda bazı yazılım geliştirmeleri düşünüyorum performans artışı için, bu konuda tecrübesi olan veya önerisi olan var mı? Ayrıca 17 inç jantlar ile ilgili yorumlarınızı da bekliyorum. Fikir alışverişi yaparak daha bilinçli kararlar alabiliriz. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Kardeş, yazılım ve jant işi iyi hoş da, senin Lancer'in 1.6 atmosferik, öyle yazılımla falan uçmaz. Abartıya kaçmadan, kaliteli bir hava filtresi ve egzoz sistemi dene. Gene de bi' fark yaratmazsa, araba modifiye yerine sağlam yedek parça bakmak lazım.

Kardeş, yazılım ve jant işi iyi hoş da, senin Lancer'in 1.6 atmosferik, öyle yazılımla falan uçmaz. Abartıya kaçmadan, kaliteli bir hava filtresi ve egzoz sistemi dene. Gene de bi' fark yaratmazsa, araba modifiye yerine sağlam yedek parça bakmak lazım.
Doğru ya, bazı aparatlar yerine direkt sağlam yedek parça ve bakım işi daha güvenilir olabilir. Ama ben de hep merak etmişimdir, kaliteli jant ve lastik değişimi bile aracın sürüş dinamiğini ne kadar etkiler acaba? 🤔

Doğru ya, bazı aparatlar yerine direkt sağlam yedek parça ve bakım işi daha güvenilir olabilir. Ama ben de hep merak etmişimdir, kaliteli jant ve lastik değişimi bile aracın sürüş dinamiğini ne kadar etkiler acaba? 🤔
Kaliteli jant ve lastik değişimi stabilite ve sürüş keyfini ciddi anlamda artırabilir. Basit gibi görünse de doğru lastik seçimiyle performansta belirgin bir fark hissedersin. Deneyen arkadaşlar varsa tecrübelerini paylaşabilir mi?