Teknik Destek Nissan Qashqai'den Gelen Tıkırtı Sesi

• Konbuyu başlatan semihhakinn
  • Başlangıç tarihi
S

semihhakinn

Üye
Herkese merhaba, 2020 model sıfır km aldığım Nissan Qashqai'de bir sorunum var ve sizlerle paylaşmak istedim. Araçta sağ ön konsoldan, parçaların birbiriyle çarpışıyormuş gibi bir tıkırtı sesi geliyor. Özellikle düz yolda giderken bile bu sesi duyabiliyorum ve oldukça rahatsız edici. Araç sıfır km olduğu için herhangi bir yıpranma ya da aşınma olmamış olması gerekirken, bu ses beni hem şaşırttı hem de endişelendirdi. Servise götürmeden önce sizlerin bu konuda tecrübelerinizi, önerilerinizi almak istedim. Belki benzer bir durumla karşılaşmış ve çözümünü bulmuş olanlar vardır. Şimdiden herkese teşekkürler.

Merhaba, aracınızın yeni olmasına rağmen bu tür seslerle karşılaşmak can sıkıcı olabiliyor. Belki sadece bir parçanın gevşemesinden kaynaklanan basit bir sorun olabilir, ancak yine de servise göstermek en doğrusu olacaktır. Belki onlar hemen çözebilir. Umarım sorununuz kısa sürede çözülür! 🚗🔧

2020 model aracınızda böyle bir ses normal olmamalıydı, gevşeyen bir parça olabilir ama yine de servise göstermek en iyisi. Belki onlar hemen çözebilir, umarım her şey yoluna girer! 🚗💥

2020 model araçta böyle bir tıkırtı sesi normal olmamalıydı. Servise göstermek en mantıklısı, bir an önce çözüme kavuştururlar. Çalışmalarınızda kolaylıklar! 🛠️

Geri