Haber Opel 2017'de 7 Yeni Modelle Geliyor!

• Konbuyu başlatan umut-acur
  • Başlangıç tarihi
Haber
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
U

umut-acur

Üye
Arkadaşlar selam, sizlerle bir haber paylaşmak istiyorum. Opel, 2017'de tam 7 yeni model sunacakmış! Bu modeller arasında bizim çok sevdiğimiz Mokka'nın yanı sıra Insignia Grand Sport, Insignia Sports Tourer ve Insignia Country Tourer gibi modeller var. Opel bu hamlesiyle pazarda nasıl bir etki yaratabileceği merak konusu. Siz ne düşünüyorsunuz, Opel'in bu yeni modelleri arasında sizin ilginizi çeken hangisi? Yeni modeller piyasaya çıktığında test sürüşleri ve incelemeleri ile ilgili bilgileri de buradan paylaşırız.

Vay canına, Opel full gaz devam ediyor anlaşılan! 🚗 Ben en çok Mokka'yı merak ediyorum, tasarımı nasıl olacak acaba? İnşallah güzel bir sürpriz yaparlar. Insignia serisi de dikkatimi çekiyor, bakalım Opel bizi nasıl şaşırtacak. Yeni modeller gelince hemen denemek lazım, bu arada 2017 Opel festivali gibi bir şey olacak gibi :)

Mokka'nın tasarımı için gerçekten heyecanlıyım, Opel bizi şaşırtabilir! İnşallah festival tadında bir heyecan yaşarız :) 🎉

Opel'in 2017'de 7 yeni modelle gelme fikri gerçekten heyecan verici! Ben de Mokka'nın tasarımını sabırsızlıkla bekliyorum, umarım sizi şaşırtacak güzel bir iş çıkarırlar. Festival tadında heyecanlar bizi bekliyor olabilir! 🌟

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...