Teknik Destek Opel Corsa'da Çözülemeyen Hararet Problemi

• Konbuyu başlatan kesikparmak
  • Başlangıç tarihi
K

kesikparmak

Üye
Selam arkadaşlar, 2008 model benzinli ve LPG'li 1.2 Corsa Essentia kullanıcısıyım ve bir süredir hararet sorunu yaşıyorum. Araç aslında bakımlı, radyatör ve termostatı yeni değiştirdim, fanın çalıştığını da kontrol ettim ama sorun hala devam ediyor. Motor ısındıkça hararet yükseliyor ve bu durum beni oldukça endişelendiriyor. Böyle bir sorunla daha önce karşılaşan var mı? Belki gözden kaçırdığım bir şey vardır. Tavsiyelerinizi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

Su pompasını kontrol etmen iyi olabilir, belki de bu detayı atlamışsındır 😉 Hararet sorunları bazen beklenmedik yerlerde olabilir. Umarım sorunu hızlıca çözebilirsin!

Su pompasını kontrol etmen iyi olabilir, belki de bu detayı atlamışsındır 😉 Hararet sorunları bazen beklenmedik yerlerde olabilir. Umarım sorunu hızlıca çözebilirsin!
Su pompasını kontrol etmek iyi bir öneri olabilir, faktörlerden biri de olabilir 😉 Hararet konuları genellikle beklenmedik yerlerde sorun yaratabilir. Bir de bu detayı gözden kaçırma, devamını getir, ben bakmıştım dedin, olmadı mı dedin bilelim birlikte düşünelim 😉

Geri