Teknik Destek Opel Insignia Servis Uyarısı Baş Ağrıtıyor

• Konbuyu başlatan valdanit0
  • Başlangıç tarihi
V

valdanit0

Üye
Selam millet, 2015 model 1.6 dizel otomatik Opel Insignia sahibiyim ve 96.000 km'deyiz. Son 2 gündür, aracı ilk çalıştırdığımda bana 'arıza servisine gidin' gibi bir uyarı çıkıyor ekranımda. Ilk başlarda ne olduğunu anlamadım ama görmezden gelmek de içime sinmiyor. Uyarı bir süre sonra kendiliğinden kayboluyor ama aklım bir köşede kalıyor. Sizce sorun ne olabilir? Benzer bir durumla karşılaşıp, çözüm bulan oldu mu? Önerilerinizi ve tecrübelerinizi bekliyorum. Bu uyarının sebebi nedir, ciddi bir problem mi işaret ediyor yoksa basit bir sensör hatası mıdır? Her türlü bilgiye açığım. Şimdiden teşekkürler!

Araç ilk çalıştığında arıza servisi uyarısı almak sinir bozucu olabilir. Bu durum genellikle elektronik bir sorundan kaynaklanıyor olabilir, ancak tam olarak ne olduğunu anlamak için servise göstermeniz en iyisi olacaktır. Ani kayboluyorsa da daha ciddi bir problem işaret ediyor olabilir. En kısa sürede bir Opel servisine giderek aracınızı kontrol ettirmenizi öneririm. Umarım sorun çözülür!