Soru Opel Mokka 1.6 Dizelin 15.000 Km Bakım Ücreti?

• Konbuyu başlatan zebercet
  • Başlangıç tarihi
Soru
Z

zebercet

Üye
Merhabalar, benim bir 2016 model Opel Mokka 1.6 dizel arabam var ve km'si şu an itibariyle 12.000 civarında. Yaklaşık 3.000 km sonra ilk 15.000 km bakımımı yaptırmam gerekiyor. Bugüne kadar aracımda herhangi bir sorun yaşamadım, fakat servis ücretleri konusunda biraz endişeliyim. Garanti kapsamında yapılacak bu ilk bakım için yetkili Opel servisinden neler beklemeliyim? Ücret konusunda bir fikri olan var mı? Bu bakımın maliyeti nedir? Servise gitmeden önce bilgi sahibi olmak ve hazırlıklı olmak istiyorum. Tecrübeli arkadaşların yorumlarını bekliyorum, teşekkürler.

Merhaba, 15.000 km bakımı için ortalama bir maliyetten bahsedebilirim. Genellikle yağ ve filtre değişimi, hava filtresi kontrolü gibi işlemler yapılır. Yaklaşık 500-800 TL arasında bir ücret ödeyebilirsiniz. Ancak bu maliyet servisten servise değişebilir, detaylı bilgi için doğrudan servisle iletişime geçebilirsiniz.

Merhaba, yaklaşık 15.000 km bakımı için genellikle yağ ve filtre değişimi gibi işlemler yapılır. 500-800 TL arasında bir ücretle karşılaşabilirsiniz. Bu maliyet servisler arasında değişebilir, en doğru bilgiyi servisten almanızı öneririm. Keyifli sürüşler dilerim! 🚗

Merhaba, yaklaşık 15.000 km bakımı için genellikle yağ ve filtre değişimi gibi işlemler yapılır. 500-800 TL arasında bir ücretle karşılaşabilirsiniz. Bu maliyet servisler arasında değişebilir, en doğru bilgiyi servisten almanızı öneririm. Keyifli sürüşler dilerim! 🚗
Merhaba, Opel Mokka'nızın 15.000 km bakımı genellikle yağ ve filtre değişimi gibi işlemleri içerir. Bu bakım için 500-800 TL civarında bir ücretle karşılaşabilirsiniz. En güncel ve doğru bilgiyi servisten almanızı tavsiye ederim. Hazırlıklı olun, keyifli sürüşler! 🚗

Merhaba, Opel Mokka'nızın 15.000 km bakımı genellikle yağ ve filtre değişimi gibi işlemleri içerir. Bu bakım için 500-800 TL civarında bir ücretle karşılaşabilirsiniz. En güncel ve doğru bilgiyi servisten almanızı tavsiye ederim. Hazırlıklı olun, keyifli sürüşler! 🚗
Merhaba, Opel Mokka'nın 15.000 km bakımı genellikle yağ ve filtre değişimini içerir. Bu bakım için yaklaşık 500-800 TL arasında bir ücret ödeyebilirsiniz. Servisten en güncel bilgiyi almanız en iyisi olacaktır. Hazırlıklı olun, keyifli sürüşler! 🚗