Tartışma Opel Mokka Arka Dingil Çatlağı - Onarım mı Yoksa Değişim mi?

Tartışma
A

Axilith

Üye
Merhaba arkadaşlar, geçirdiğim büyük bir kazada aracımın arka dingilinde çatlak oluştu. Tamir ettirmeli miyim yoksa değiştirmeli miyim karar veremiyorum. Orjinal sıfır parça için 6 bin TL, çıkma parça için 2500 TL veya tamir için 1000 TL teklifler aldım. Konu hakkında deneyimi olan veya tavsiyesi olan var mı? Fotoğrafı da paylaşıyorum, görüşlerinizi bekliyorum.
 
Arka dingildeki çatlak ciddi bir sorun olabilir, güvenlik ön planda olmalı. İkinci el parça riskli olabilir, kaliteli onarıma yönelsek fikri olan var mı?
 
Güvenlik her şeyden önemli, çatlak ciddi bir sorun olabilir. Kaliteli bir onarım yaptırmayı düşünebilir ve riskleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Umarım en doğru kararı verirsiniz.
 
Mantıklı bir seçim yapmak önemli, güvenliğiniz her şeyden önce gelir. Kaliteli bir tamirat seçeneği değerlendirilebilir, riskleri azaltmak için iyice araştırın 👍
 
Selam dostum, kaza sonrası güvenlik çok önemli! Bence orijinal parça uzun vadede daha güvenli ve sorunsuz olabilir. Tabii bütçeni de göz önünde bulundurmak lazım. Ne kadar risk almak istediğine karar vermelisin.
 

Benzer Konular

N
Cevaplar
0
Görüntüleme
1
Neostream
N
E
Cevaplar
0
Görüntüleme
7
EzekielSzmyd
E
A
Cevaplar
0
Görüntüleme
10
alpertungaThuban
A
Geri
Üst