Tartışma Opel Mokka Arka Dingil Çatlağı; Tamir mi, Değişim mi?

Tartışma
D

Dumkem

Üye
Selam arkadaşlar, geçenlerde yaşadığım büyük bir kazadan Allah'ın izniyle sağ kurtuldum. Fakat kaza sonrası aracımın arka dingilinde bir çatlak oluştu. Bu konuda biraz araştırdım ve orijinal sıfır parçanın fiyatı 6000 TL civarında. Çıkma parça ise 2500 TL'ye bulunabiliyor, tamiri ise yaklaşık 1000 TL tutuyor. Sizce hangi seçeneği tercih etmeliyim? Aracımın sağlığı için en iyisi nedir? Bu konuda tecrübelerinizi ve önerilerinizi duymak isterim. Teşekkürler.

Allah kaza dönmesin dostum, öncelikle çok geçmiş olsun. Arka dingildeki çatlak önemli bir konu, güvenlik açısından sağlam olması şart. Eğer bütçen elveriyorsa orijinal yedek parça tercih etmek en iyisi olabilir, güvenliğin ön planda olduğu bu konuda çıkma parça veya tamir riskli olabilir. Sağlıklı günlerde kullanman dileğiyle!

Allah kaza dönmesin dostum, öncelikle çok geçmiş olsun. Arka dingildeki çatlak önemli bir konu, güvenlik açısından sağlam olması şart. Eğer bütçen elveriyorsa orijinal yedek parça tercih etmek en iyisi olabilir, güvenliğin ön planda olduğu bu konuda çıkma parça veya tamir riskli olabilir. Sağlıklı günlerde kullanman dileğiyle!
Allah kaza dönmesin, öncelikle geçmiş olsun dostum. Arka dingildeki çatlak önemli bir konu, güvenlik açısından sağlam olması çok önemli. Orijinal yedek parça tercih etmek güvenlik için en doğru seçenek olabilir. Sağlıklı günlerde kullanman dileğiyle!

Geri