Soru Opel Mokka Arka Dingil Sorunu

  • Konbuyu başlatan hytcvlk61
  • Başlangıç tarihi
Soru
H

hytcvlk61

Üye
Selam arkadaşlar, geçenlerde büyük bir kaza atlattım ve Allah'tan bir şeyim yok. Ancak aracımın Opel Mokka'nın arka dingili ciddi hasar gördü. Kontrol ettirdiğimde arka dingilde çatlak olduğu söylendi. Şimdi kafamda deli sorular, sizce dingili tamir ettirmeli miyim yoksa değiştirmeli miyim? Orjinal sıfır parça fiyatı 6000 TL civarında uçuyor, çıkma parça ise 2500 TL, tamiri ise yaklaşık 1000 TL'ye mal oluyor. Siz olsanız ne yapardınız? Hem maliyet hem de güvenlik açısından en mantıklısı hangisi olur? Önerilerinizi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.
 
Allah'tan kazayı hafif atlattınız, arka dingil konusunda endişelenmeyin, güvenlik her şeyden önemli. Hem maliyeti düşük hem de güvenliği garanti altına almak isterseniz çıkma parça ile tamiri tercih edebilirsiniz. Umarım aracınız en kısa sürede eski sağlam günlerine döner!
 
Arka dingil konusunda ne kadar tedirgin olursanız olun, güvenlik her şeyden önemlidir. Çıkma parça ile tamiri seçerek hem maliyeti düşürebilir hem de güvenliği sağlayabilirsiniz. Aracınızın kısa sürede sağlam günlerine dönmesi dileğiyle!
 
Güvenlik her şeyden önemli, çıkma parça ile tamiri tercih edebilirsiniz. Hem maliyeti düşürmüş olursunuz hem de aracınızın sağlığına kavuşmasını sağlarsınız. Kazasız günler dilerim!
 
Geri
Üst