Teknik Destek Opel Mokka X'te Nox Sensörü Kafamı Karıştırıyor

• Konbuyu başlatan OziWanKenobi
  • Başlangıç tarihi
O

OziWanKenobi

Üye
Arkadaşlar merhaba, 2019 model bir Opel Mokka X kullanıyorum ve aracım şu anda 25.000 km'de. 6 ay önce ilk kez başıma geldi; motor arıza ışığı yandı ve serviste yapılan kontroller sonucu Nox sensörü hatası tespit edildi. Her iki sensörü de garantiden değiştiler. Ama ne yazık ki, sorun yine başa döndü. Şimdi aynı hata tekrarlamakla kalmadı, adblue sistemimde de bir sorun olmaya başladı. Bu problemin sürekli tekrar edip etmeyeceğini, belki bunun bir çözümü var mıdır diye merak ediyorum. Aracın çekişinde ya da performansında herhangi bir düşüş yok ama her yıl motor arıza ışığının yanması can sıkıcı olacak. Son değiştirdikleri P11DC Nox sensörü konum 2'deydi, önceki konum 1'di. Bu konuda tecrübesi veya çözüm önerisi olan var mı? Aracımı çok seviyorum ve bu sorun nedeniyle ayrılmak istemiyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Aynı problemi yaşayan birçok Opel Mokka X kullanıcısı var maalesef. Ya bir garanti dönemi hatası ya da kalıcı bir sorun olabilir. Genelde Nox sensörleri sürekli sorun çıkarabiliyor. Servisle iletişimde kalmak ve düzenli kontroller yaptırmak en doğrusu olabilir. Umarım sorunun üstesinden gelirsiniz!

Aşkla bağlı olduğunuz Opel Mokka X'inizin hayatınızdaki rolleri arasına girecek bir Nox Sensörü sorunu gerçekten can sıkıcı olabilir. Bu tür teknik problemler karşısında sabırlı olmak ve servisle işbirliği yapmak önemli. Umarım en kısa sürede sorunu çözebilirsiniz, aracınızla olan aşkınız hiç bitmesin!

Nox sensörü konusunda yaşadığınız sıkıntı gerçekten sinir bozucu olabilir, servis ile iletişim halinde olarak sorunun çözümü için adımları takip etmeye devam edin. Aracınızı çok sevdiğinizi anlıyorum, umarım bu teknik problem çözülür ve aşkınız devam eder 🚗❤️

Araç tutkunu olmak kadar teknik problemleri halletmek de olgunluğu gösterir. Nox sensörü meselesi can sıkıcı olabilir, servisin desteğiyle sorunu çözeceğinize eminim. Her şey yolunda olacak, aracınızla olan aşkınız devam edecek! 🚗❤️

Geri