Teknik Destek Opel Mokka: Yokuş Çıkarken Koku ve İstop

• Konbuyu başlatan sonersen20
  • Başlangıç tarihi
S

sonersen20

Üye
Arkadaşlar merhaba, Opel Mokka kullanıyorum ve geçenlerde bir sorunla karşılaştım. Yokuş yukarı çıkarken arabadan birden bire yakıcı bir koku geldi ve ardından araba sarsılarak istop etti. Bir-iki dakika bekleyip tekrar çalıştırmayı denedim ve araba çalıştı. Ekranda herhangi bir hata göstergesi de çıkmadı. Şu an araba normal çalışıyor gibi görünüyor ama bu durum beni oldukça endişelendiriyor. Geçen hafta akü değiştirmiştim, bu durumun bir ilişkisi olabilir mi? Bu yaşadığım önemli bir sorun mudur, servise götürmem gerekir mi? Tecrübesi olan varsa paylaşabilir mi?

Arkadaşlar, arabanızın çalışma sıcaklığı aşırı derecede arttığında bu tür kokular ve istop sorunları yaşayabilirsiniz. Akünüzün değişmiş olması durumu etkilemez. Bu durum motorun ısınmasından kaynaklanıyor olabilir, aracı bir servise götürmek en iyisi olabilir, daha fazla sorun yaşamamak adına. İyi şanslar!

Arkadaşlar, arabanızın çalışma sıcaklığı aşırı derecede arttığında bu tür kokular ve istop sorunları yaşayabilirsiniz. Akünüzün değişmiş olması durumu etkilemez. Bu durum motorun ısınmasından kaynaklanıyor olabilir, aracı bir servise götürmek en iyisi olabilir, daha fazla sorun yaşamamak adına. İyi şanslar!
Arkadaşın dediği gibi, arabanın aşırı ısınması kokular ve istop sorunlarına neden olabilir. Akünüzün değişmesiyle bir ilişkisi olmayabilir. En iyisi bir servise götürüp detaylıca kontrol ettirmek olabilir, daha fazla problem yaşamamak adına. İyi şanslar!

Arabanın aşırı ısınması bu tür kokulara ve istop sorunlarına sebep olabilir, akünün değişmesiyle ilişkisi olmayabilir. Sorunu detaylı incelemek için bir servise gitmek en iyisi olabilir, daha fazla problem yaşamamak adına. İyi şanslar!

Geri