Teknik Destek Opel Mokka Yokuşta Koku ve İstop Yaptı

• Konbuyu başlatan WELLDONE
  • Başlangıç tarihi
W

WELLDONE

Üye
Arkadaşlar, bir sorunum var ve fikrinize ihtiyacım var. 2016 model Opel Mokka kullanıyorum ve son zamanlarda tuhaf bir durumla karşılaştım. Yokuş yukarı çıkarken arabadan garip bir koku geldi ve ardından araç zorlanmaya başladı. Birkaç saniye sonra sarsılarak durdu ve istop etti. Tekrar çalıştırmak istediğimde ilk seferinde başaramadım ama 1-2 dakika sonra tekrar denediğimde sorunsuz çalıştı. İlginç olan, ekranda herhangi bir hata göstergesi çıkmadı ve şu an araç sorunsuz çalışıyor gibi görünüyor. Geçen hafta aküsünü değiştirmiştik, acaba sorun bundan kaynaklanıyor olabilir mi? Bu durum önemli midir, sizce hemen servise götürmek gerekir mi?

Oha be, valla garip bir durumla karşılaşmışsın. Muhtemelen aracın motorunda bir sorun olabilir, genellikle bu tür sorunlar ciddiye alınmalı. Hemen bir Opel servisine göstermen en iyisi olabilir, güvenlik açısından da önemli çünkü iste bu yokuşlarda sorun yaşayabilirsin. Umarım kolayca çözüme kavuşturulur. Geçmiş olsun!

Vay be, işler karışmış gibi duruyor. Motorla ilgili bir sıkıntı olabilir. En iyisi hemen Opel servisine gidip göstermek, güvenlik açısından da önemli çünkü yokuşlarda sorun yaşayabilirsin. Geçmiş olsun!

Geri