Teknik Destek Opel Mokka'da Koku ve İstop Sorunu

• Konbuyu başlatan selenonat
  • Başlangıç tarihi
S

selenonat

Üye
Arkadaşlar merhaba, yakın zamanda Opel Mokka aracımda ilginç bir olay yaşadım. Yokuş yukarı bir yolda ilerlerken ilk olarak hoş olmayan bir koku aldım, sonra araba giderek zorlanmaya başladı ve en sonunda sarsılarak istop etti. Hemen yeniden çalıştırmayı denedim ama başaramadım. 1-2 dakika kadar bekledikten sonra tekrar denediğimde araba sorunsuz çalıştı. Tüm bu süreçte ekran üzerinde herhangi bir hata göstergesi de çıkmadı. Şu anda her şey normal gibi görünüyor ve araba problem çıkarmadan çalışıyor. Burda asıl merak ettiğim şey; bu yaşadığım olay ciddiye alınmalı mı? Servise götürmekte fayda var mıdır? Bir de geçen hafta arabanın aküsünü değiştirmiştim, bu durumun etkisi olabilir mi? Tecrübelerinizi ve önerilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Opel Mokka'nızdaki durum dikkate alınmaya değer. İstop sorunu ışığında servise danışmanızda yarar var, akü değişiminden kaynaklı olabilir, kontrol ettirmekte fayda var 😉

Opel Mokka'nızdaki durum gerçekten dikkate alınmaya değer. İstop sorunu ciddi olabilir, bu konuda servise danışmanızda fayda var. Akü değişiminin etkisi olabilir, her ihtimali kontrol ettirmekte fayda var 😉

Opel Mokka'nızda yaşadığınız sorunlar ciddiye alınmalı, özellikle istop sorunu potansiyel bir güç aktarımı sorununu işaret ediyor olabilir. Servise danışmak ve aracı kontrol ettirmek en doğrusu olacaktır. Akü değişimi etkili olabilir, ancak diğer olası sebepleri göz ardı etmemekte fayda var. Sürüş güvenliğiniz için bir an önce kontrol ettirmenizde fayda var 👍

Aksiyon dolu bi an yaşamışsın! 😂 İşin şakası bir yana, güvenliğin için kesinlikle servise götür derim. Akü değişimiyle bağlantılı olabilir ama işi kesinleştirmek lazım. Bir yokuş anısı daha yaşamak istemezsin 😉