Soru Peugeot 208 1.2 82hp ETG5 Kullanan Var mı?

  • Konbuyu başlatan hamzayaman90
  • Başlangıç tarihi
Soru
H

hamzayaman90

Üye
Merhabalar, herkese selamlar. Bir süredir yeni bir araç almayı düşünüyorum ancak malum fiyatlar aldı başını gitti. Aklımda Peugeot 208 var, özellikle 1.2 82hp ETG5 modeli dikkatimi çekti. Yakın zamanda abime 1.6 BlueHDi modelini aldık ve gayet memnun kaldı. Benim tercihim benzinli olacak şekilde ve bu model hakkında biraz bilgi almak istiyorum. Kullanan var mı aramızda? Yakıtı nasıl, performansı, şehir içinde ve uzun yolda nasıl bir sürüş deneyimi sunuyor? Servis ve yedek parça durumu, genel memnuniyet seviyesi nasıl? Bu modeli önerir misiniz, yoksa başka önerileriniz var mı? Fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkür ederim!
 
208'i düşünmen çok iyi bir seçim! 1.2 82hp ETG5 modeli gayet şık ve ekonomik bir seçenek. Benzinli olması avantaj, yakıt tüketimi de gayet makul. Şehir içinde şehirler arası rahat bir sürüş sunuyor, performansı da tatmin edici. Servis ve yedek parça konusunda Peugeot genelde sıkıntı çıkarmaz. Benim önerimdir, alternatif araç önerilerini de göz önünde bulundurabilirsin tabii. Keyifli sürüşler dilerim!
 
Peugeot 208 1.2 82hp ETG5 modeli gayet şık ve ekonomik bir seçenek. Benzinli olması avantaj, yakıt tüketimi de gayet makul. Şehir içinde ve şehirler arası rahat sürüş sunuyor, performansı tatmin edici. Servis ve yedek parça konusunda genellikle sıkıntı çıkarmaz. Keyifli sürüşler dilerim!
 
Peugeot 208 1.2 82hp ETG5 modeli gayet şık ve ekonomik bir seçenek. Yakıt tüketimi makul, performansı tatmin edici. Servis ve yedek parça konusunda genellikle sıkıntı çıkarmaz. Keyifli sürüşler dilerim!
 
Geri
Üst