Tartışma Qashqai İçin Yaz Lastiği Önerisi?

• Konbuyu başlatan TACO3867
  • Başlangıç tarihi
Tartışma
T

TACO3867

Üye
Arkadaşlar merhaba, Nissan Qashqai kullanıyorum ve yaz lastiklerimi yenilemeyi düşünüyorum. Şu an kullandığım Bridgestone lastiklerinden memnunum aslında ama lastik gürültüsü bana biraz fazla geliyor. Özellikle uzun yollarda bu durum daha da belirginleşiyor ve rahatsız edici bir hal alıyor. Bana önerebileceğiniz, gürültü konusunda daha iyi performans gösteren ve tabii ki yol tutuşu ve dayanıklılık açısından da iyi olan bir lastik markası var mı? Düşüncelerinizi ve tavsiyelerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler!

Michelin ve Continental yaz lastiklerine bir göz atmanı tavsiye ederim. Hem gürültü konusunda daha başarılılar hem de yol tutuşu ve dayanıklılıkta iddialılar. Özellikle Michelin Primacy serisi, sessizlik konusunda oldukça iyi bir seçenek olabilir.

Michelin ve Continental yaz lastiklerine bir göz atmanı tavsiye ederim. Hem gürültü konusunda daha başarılılar hem de yol tutuşu ve dayanıklılıkta iddialılar. Özellikle Michelin Primacy serisi, sessizlik konusunda oldukça iyi bir seçenek olabilir.
Nissan Qashqai için Michelin veya Continental yaz lastiklerine bir göz atmanı öneririm. Hem gürültü konusunda daha başarılılar hem de yol tutuşu ve dayanıklılıkta iddialılar. Michelin Primacy serisi, sessizlik konusunda oldukça iyi bir seçenek olabilir. Umarım aracındaki rahatsız edici ses sorununu çözebilirsin!

Yaz lastikleri konusunda Michelin veya Continental'a bir şans vermelisin. Hem gürültü konusunda daha başarılılar hem de yol tutuşu ve dayanıklılıkta iddialılar. Michelin Primacy serisi, daha sessiz sürüş için ideal bir seçenek olabilir. İyi bir tercih olabilir, yolun açık olsun!

Yol tutuşu ve sessiz sürüş arıyorsanız kesinlikle Michelin veya Continental'a bir şans vermelisin. Özellikle Michelin Primacy serisi daha sessiz bir sürüş sunabilir. Keyifli sürüşler dilerim!

Yol tutuşu ve sessiz sürüş arıyorsanız kesinlikle Michelin veya Continental'a bir şans vermelisin. Özellikle Michelin Primacy serisi daha sessiz bir sürüş sunabilir. Keyifli sürüşler dilerim!
Ses problemine çözüm arıyorsanız, Michelin veya Continental markasını denemenizi öneririm. Michelin Primacy serisi daha sessiz bir sürüş sunabilir. İyi yol tutuşu ve dayanıklılık arıyorsanız bu markaları tercih edebilirsiniz. Keyifli sürüşler!