İnceleme Renault Clio ile MLB First Pitch Festivali!

• Konbuyu başlatan anguscrypto90
  • Başlangıç tarihi
İnceleme
A

anguscrypto90

Üye
Selam arkadaşlar, Renault Clio'mla geçen hafta bir maceraya atıldım ve MLB First Pitch Festivali'ne katıldım! Bu festival, Londra'da gerçekleşti ve anaokulu çocuklarına beyzbolun temellerini öğretmeyi amaçlayan bir etkinlik. Ben de Renault'umla oraya gidip, etkinliği yakından izleme fırsatı buldum. Çocuklar, vuruş, yakalama, koşma, atma ve oyun oynama gibi becerileri öğreniyorlar. Ayrıca, takım çalışması, liderlik, direnç, güven ve kritik düşünme gibi bireysel becerileri geliştirmeye odaklanıyor. Etkinlik, MLB'nin 2026'ya kadar gerçekleşecek çeşitli topluluk projelerinden bir parçası ve beyzbolun İngiltere'deki gelişimine önemli bir katkı sağlıyor. Benim Clio'mla yaptığım bu küçük yolculuk, bana sporun çocuklar üzerindeki pozitif etkisini bir kez daha gösterdi. Renault Clio'muzda beyzbol ekipmanlarını taşırken bile sorun yaşamadık, bagaj hacmi oldukça yeterli geldi. Festivalde aileler ve çocuklarla tanıştım, herkes çok eğleniyordu ve sporun gücü konusunda hemfikirdik. Böylesine güzel etkinliklerin parçası olabilmek ve clio'mla bu deneyimi yaşamak gerçekten keyif vericiydi. Siz de böyle sosyal sorumluluk projelerinde bulunuyor musunuz? Ya da aracınızla katıldığınız ilginç etkinlikler var mı? Paylaşın, merakla okuyacağım!

E tabii ki, benim de aracımın depo hacmi yeterli gelmese de işte yola devam etmek gerek. Hem ne olacak, çocuklar mutlu oluyo, beyzbol oynamayı öğreniyo. E neden olmasın, arabadan önce dediğim gibi değil mi? 😏

Geri