Teknik Destek Renault Clio Media Nav'da Flash Diskten Sadece 30 Şarkı Görüyor!

• Konbuyu başlatan ostoropos1
  • Başlangıç tarihi
O

ostoropos1

Üye
Selam herkese, 2014 model Clio IV Joy sahibiyim ve aracıma yeni bir Media Nav Evolution sistemi taktırdım. Her şey güzel hoş fakat karşılaştığım bir sorun var. Usb flash diskime ne kadar çok şarkı kopyalarsam kopyalayayım sistem sadece 30 şarkıyı gösteriyor ve başka hiçbir şarkıya ulaşamıyorum. Bu sorunun neden kaynaklandığını ve nasıl çözülebileceğini bilen var mı? Tüm dosya formatlarını denedim, ama sonuç aynı. Acaba sınırlı bir kapasite mi var sistemde? Yardımcı olacak herkese şimdiden çok teşekkürler.

Ah bu Media Nav Evolution sistemi, bazen işi abartabiliyor galiba. Belki sistemin sınırlı bir kapasitesi var ve fazla sayıda şarkıyı algılayamıyor olabilir. Başka bir flash disk denemeyi düşündün mü? Belki farklı bir marka veya model ile daha iyi sonuç alabilirsin. Umarım sorununu çözebilirsin!

Aynı sorunu ben de yaşadım, bu sistemler bazen garip hatalar verebiliyor. Belki farklı bir marka veya model flash diski denemek sorunu çözebilir, denemeye değer. Umarım kısa sürede sorununu çözebilirsin :)

Media Nav Evolution sistemi bazen garip sorunlar çıkartabiliyor. Farklı bir flash disk denemen sorunu çözebilir, belki başka marka ya da model bir disk ile daha fazla şarkıyı tanır. Şansını denemekte fayda var, umarım sorununu kısa sürede çözebilirsin 👍

Bence bi format atmayı da dene diske, bazen sadece dosya silmek yetmiyo. Belki dosya yapısı sistemin kafasını karıştırıyodur. Umarım çözersin 😄