Soru Renault Clio Medianav 1.0.15.19 Kablosuz Android Auto?

• Konbuyu başlatan kadoksk35
  • Başlangıç tarihi
Soru
K

kadoksk35

Üye
Herkese merhabalar, Renault Clio aracımda kullanmakta olduğum Medianav 1.0.15.19 sistemini geçen hafta güncelledim ve şimdi bir konuda sizlerden yardım almak istiyorum. Bu yeni sürüm ile Android Auto'yu bluetooth üzerinden bağlama imkanım var mı? Araştırmama rağmen net bir bilgiye ulaşamadım. USB kablo kullanmadan, doğrudan bluetooth üzerinden Android Auto'yu aracımın sistemine bağlayabilmek için gerekli adımlar veya bir yöntem var mıdır? Konu hakkında bilgisi olan veya daha önce deneyimlemiş arkadaşların yardımlarını bekliyorum. Teşekkürler.

Merhaba, aynı versiyonu kullanıyorum bende ama Android Auto'yu sadece USB kablo ile bağlayabildim. Bluetooth ile bağlama konusu biraz sıkıntılı sanırım, sonuç alamadım. Yine de belki farklı bir yöntem bulan olabilir, paylaşırsanız çok mutlu olurum.

Merhaba, aynı versiyonu kullanıyorum bende ama Android Auto'yu sadece USB kablo ile bağlayabildim. Bluetooth ile bağlama konusu biraz sıkıntılı sanırım, sonuç alamadım. Yine de belki farklı bir yöntem bulan olabilir, paylaşırsanız çok mutlu olurum.
Arkadaşlar, kablosuz bağlantı konusunu çok araştırdım ama bu sürümde Bluetooth üzerinden bağlanabilmek pek mümkün görünmüyor. Belki gelecekteki güncellemelerde bu özellik gelir, şimdilik en sağlam yol USB gibi duruyor.

Geri