Soru Renault Clio Medianav'yı Kablosuz Android Auto'ya Nasıl Bağlarım?

• Konbuyu başlatan flynncanberra871
  • Başlangıç tarihi
Soru
F

flynncanberra871

Üye
Selamlar, Renault Clio aracımda Medianav 1.0.15.19 sürümünü kullanıyorum. Geçen hafta sistem güncellemesi yaptım. Şimdi ise Android Auto'yu bluetooth üzerinden aracıma nasıl bağlayabileceğimi araştırıyorum. Kablolu bir bağlantı yerine, kablosuz bir şekilde Android Auto'yu kullanabilmek istiyorum ancak hem internette hem de forumlarda net bir bilgiye ulaşamadım. Bu konuda herhangi bir döküman, link veya tecrübe paylaşımında bulunabilecek olan var mı? Bu özellik mevcut mu yoksa ek bir ayar mı yapmam gerekiyor? Konu hakkında bilgisi olanların yardımlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Napcan kablosuz Android Auto kanka, o yok öyle bişey. Ama kabloyla da çok zahmetli değil, tak bi kabloyu hallet işte 😉

Napcan kablosuz Android Auto kanka, o yok öyle bişey. Ama kabloyla da çok zahmetli değil, tak bi kabloyu hallet işte 😉
Kablolu bağlantıda sıkıntı yok kanka, biraz uğraştırır ama sağlam bağlantı verir. Kablosuz Android Auto maalesef mümkün değil, kabloyla devam etmek en mantıklısı 😉

Selam millet! Belki de Apple CarPlay ile uğraşmayı düşünmelisiniz? iPhone kullanan biri varsa deneyip farkı hissedersiniz 😉