Teknik Destek Renault Clio Radyo Ekranı Bağlantısız Çalışır mı?

M

macada

Üye
Selam herkese, geçenlerde ikinci el bir radyo ekranı aldım Renault Clio aracıma takmak için. Ancak bir türlü çalıştıramadım. Daha önceden bu ekranı söken ya da araca takarken teyple direkt bağlantı kurmadan çalıştırabilen var mı merak ediyorum. Çıkma bir ürün olduğu için herhangi bir talimatı da yok maalesef, internetten baktığımda net bir bilgiye de ulaşamadım. Eğer bu ekranı teybe bağlamadan çalıştırabilen olduysa, nasıl yaptığınızı paylaşır mısınız? Ya da bir yöntemi var mıdır, kontrol edilmesi gereken özel bir ayar ya da kablo bağlantısı mı? Tecrübesi olan arkadaşların tavsiyelerine ihtiyacım var, şimdiden teşekkürler!

Merhaba, aracınızın kontrol ünitesi genellikle doğrudan teyp bağlantısı olmadan çalışmayabilir. Bağlantıya dikkat etmek ve uygun şekilde teyp ile entegre etmek en iyi çözüm olabilir. Belki bir ustanın yardımıyla daha kolay halledilebilir. Kolay gelsin!

Merhaba, aracınızın kontrol ünitesi genellikle doğrudan teyp bağlantısı olmadan çalışmayabilir. Bağlantıya dikkat etmek ve uygun şekilde teyp ile entegre etmek en iyi çözüm olabilir. Belki bir ustanın yardımıyla daha kolay halledilebilir. Kolay gelsin!
Benim de aynı sorunum olmuştu, baktım baktım sonunda Renault servisine götürdüm; kontrol ünitesi direkt teyp bağlantısı istiyor. Bu tip ekranların entegrasyonunda usta yardımı almak en mantıklısı gibi duruyor, kolay gelsin! 👍