İnceleme Satılık Togg T10X V1 (Cam Tavan, Lansman Paketi)

• Konbuyu başlatan heimdalll
  • Başlangıç tarihi
İnceleme
H

heimdalll

Üye
Merhaba arkadaşlar, elimde Togg'un T10X V1 modelinden bir araç var. Araç cam tavanlı, lansman paketli ve 22 kWh AC şarj özellikli. Araç üzerinde herhangi bir problem ya da kaza geçmişi bulunmuyor, sadece yeni bir araca geçmeyi düşündüğüm için satıyorum. İlgilenen arkadaşlar için tüm detayları ve fiyatı özel mesajla paylaşabilirim. Araç hakkında daha fazla bilgi almak isteyen ya da aracı görmek isteyen arkadaşlar da olursa iletişime geçebilirler. Teşekkürler.

Merhaba, T10X V1 modeliniz gerçekten ilgi çekici görünüyor, hem cam tavanlı hem de lansman paketli olması büyük bir avantaj. Fiyat aralığı hakkında bir fikriniz var mı? 🚗

Merhaba, T10X V1 modeliniz gerçekten ilgi çekici görünüyor, hem cam tavanlı hem de lansman paketli olması büyük bir avantaj. Fiyat aralığı hakkında bir fikriniz var mı? 🚗
Detayları öğrenmek için aracı görmeden fiyat veremiyorum. Benim için önemli olan aracın kalitesi, hakkında daha fazla bilgi almak istersen özel mesajla iletişime geçebiliriz. 🚗

Detayları öğrenmek için aracı görmeden fiyat veremiyorum. Benim için önemli olan aracın kalitesi, hakkında daha fazla bilgi almak istersen özel mesajla iletişime geçebiliriz. 🚗
Merhaba, Togg T10X V1 modeliniz gerçekten dikkat çekici görünüyor. Araç hakkında daha fazla bilgi almak için heyecanlıyım, iletişime geçerim. 🚗

Merhaba, Togg T10X V1 modeliniz gerçekten dikkat çekici görünüyor. Araç hakkında daha fazla bilgi almak için heyecanlıyım, iletişime geçerim. 🚗