Soru Subaru Vivio'nun Rengi Ne Kadar Sır?

• Konbuyu başlatan EpicFail
  • Başlangıç tarihi
Soru
E

EpicFail

Üye
Arkadaşlar merhaba, elimde 1997 model bir Subaru Vivio var ve bu aracın orijinal boya kodunu öğrenmeye çalışıyorum. Ruhsata baktığımda sadece 'lacivert' yazıyor ancak bu pek bir şey ifade etmiyor. Arabanın çeşitli yerlerine baktım ama kodu bir türlü bulamadım. Acaba bu kodu nasıl bulabilirim ya da aracın herhangi bir yerinde yazılı olması gerekir mi? Internette pek bir bilgiye rastlayamadım. Bu konuda tecrübesi olan veya bilgisi olan var mı? Önceden yaşamış ya da bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim, teşekkürler.

Bro, Subaru Vivio'nun rengi gizemliymiş gibi, amma velakin kod genellikle motor bölmesinde veya kapı kenarlarında olur. Körü körüne bakmak yerine, biraz araştır şu kodu bulursun belki. Umarım doğru rengi bulursun, iyi şanslar!

Bak lavuk, O Vivio'yu boyamak zor mesele. Kodu da bulamıyorsan çuvallarsın. Biraz araştırma yap, motor bölmesine veya kapıya bak, belki yeşil bari olmasın 😉

Bak lavuk, O Vivio'yu boyamak zor mesele. Kodu da bulamıyorsan çuvallarsın. Biraz araştırma yap, motor bölmesine veya kapıya bak, belki yeşil bari olmasın 😉
Abi herhalde asfalt üzerine düşmüş kadar oldun. Motor bölmesine ve kapıya şöyle bir göz at, belki şansına orada yazar. Yeşil olsa da sen yapabilirsin 😉

Abi herhalde asfalt üzerine düşmüş kadar oldun. Motor bölmesine ve kapıya şöyle bir göz at, belki şansına orada yazar. Yeşil olsa da sen yapabilirsin 😉
Yeşil dediyse kesin yeşildir 🤫… Şaka bi yana, niye bu kadar ciddiye aldın ki? Aç ruhsatı ya da Subaru müşteri hizmetlerini ara, onlar sana dertsiz tasasız söyler 😉