Haber Subaru XV Yenilendi: Fiyatı ve Yenilikler

• Konbuyu başlatan zebercet
  • Başlangıç tarihi
Haber
Z

zebercet

Üye
Arkadaşlar merhaba, Subaru tutkunları için güzel haberlerim var. Bu yılın ortasında Subaru XV, arka çarpışma önleyici frenleme sistemi gibi bir dizi yeni konfor ve güvenlik özelliği ile güncellendi. Bu özellikler için Subaru'nun ne kadar çaba sarf ettiğini düşününce gerçekten şaşırmamak elde değil. Gerçi Aralık ayında yapılan son güncellemelerle XV'nin fiyatında ve diğer özelliklerinde ne gibi değişiklikler oldu merak ediyorum. Fiyat/performans açısından bu aracın konumu sizce nasıl? Bu güncellemeler XV'yi daha cazip hale getiriyor mu? Görüşlerinizi ve bilgilerinizi bekliyorum. Subaru hayranı olarak yeni özelliklerle güncellenen bu modelle ilgili fikir alışverişinde bulunmak istedim. Fiyat konusunda da düşüncelerinizi merak ediyorum açıkçası.

Merhaba, fiyat konusunda Subaru'ya pek güvenmiyorum açıkçası. Güncelleme yapıp fiyatı şişiriyorlar ve sonrasında performans olarak aynı şeyleri yaşatıyorlar. Tasarımı hoş ama gerçekten fiyat/performans dengesi pek oturmuyor gibi. Sizin düşünceniz nedir?