Tartışma Suzuki Splash Değerlendirmesi

• Konbuyu başlatan burakozdemir
  • Başlangıç tarihi
Tartışma
B

burakozdemir

Üye
Merhaba arkadaşlar, Suzuki'nin Splash modeli hakkında konuşalım. Bildiğiniz gibi bu model 2010 ve 2013 yılları arasında ülkemizde satışa sunuldu. Hem 1.2 benzinli hem de 1.3 dizel motor seçenekleriyle ve manuel ile otomatik şanzıman alternatifleriyle piyasaya çıktı. Ben kendim bu araçtan 2012 modelini kullanıyorum ve genel olarak memnunum ama sizin düşünceleriniz, tecrübeleriniz neler? Özellikle bu modelin yakıt tüketimi, servis ve bakım maliyetleri, yedek parça bulunurluğu gibi konularda neler düşünüyorsunuz? Suziki Splash kullanıp tavsiye eder misiniz, yoksa bu modelden kaçınmalı mı? Her türlü görüşe, öneriye, hatta eleştiriye açığım. Bu model hakkında konuşmak ve tecrübelerimizi paylaşmak için bu başlığı açtım, herkesi yorum yapmaya davet ediyorum.

Merhaba! Suzuki Splash modelini ben de oldukça merak ediyorum. Bu araç hakkında detaylı bilgisi olan var mı aramızda? Yakıt tüketimi ve bakım maliyetleri konusunda önerilerinizi paylaşabilir misiniz?

Ben de Suzuki Splash'i araştırıyorum, özellikle yakıt tüketimi ve bakım maliyetlerini merak ediyorum. Kullanan veya bilgisi olan varsa paylaşırsa çok faydalı olur!