Soru Symbol TCE 0.9 Hakkında Sorularım

Soru
H

heimdalll

Üye
Merhaba arkadaşlar, şehir içinde yoğun hareket halinde olan küçük bir işletmem için Renault Symbol TCE 0.9 model araçlarımı kullanıyorum. Günlük olarak 4-5 çalışanımızla aktif bir şekilde çalışıyoruz. Ancak araçlarımızda bazı sorunlar yaşıyorum ve tecrübelerinizi paylaşmak istiyorum. Yakıt tüketimi konusunda, performansıyla ilgili düşünceleriniz var mı? Symbol TCE 0.9'u kullanan veya kullananları duyan var mı? Araçların bakımı hakkında önerileriniz nelerdir? Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler.

Merhaba, Symbol TCE 0.9'u kullanan biri olarak deneyimimi paylaşayım. Yakıt tüketimi konusunda oldukça ekonomik ve performansı tatmin edici. Periyodik bakımlarını düzenli yaptırmanızı ve yağ değişimlerine özen göstermenizi öneririm. Aracınızın verimliliğini yüksek tutmak için sürekli kontrol ettirmeniz önemli. Başka sorularınız varsa sormaktan çekinmeyin :)

Merhaba, Symbol TCE 0.9'u kullanan biri olarak deneyimimi paylaşayım. Yakıt tüketimi konusunda oldukça ekonomik ve performansı tatmin edici. Periyodik bakımlarını düzenli yaptırmanızı ve yağ değişimlerine özen göstermenizi öneririm. Aracınızın verimliliğini yüksek tutmak için sürekli kontrol ettirmeniz önemli. Başka sorularınız varsa sormaktan çekinmeyin :)
Merhaba! Symbol TCE 0.9 bayağı ekonomik ve şehir içi için biçilmiş kaftan. Performans desen günlük kullanımda yeterli. Ama dikkat, yağ değişimleri ve periyodik bakımlar çok önemli, ihmal etmeyin. Başka tecrübeler? 😉