Soru Tesla Model Y Long Range 5 Günde Ödeme Bekliyor!

Soru
G

guneygiran

Üye
Geçenlerde Tesla Model Y Long Range için ön siparişimi verdim. Fiyat onaylama maili geldi ve onayladım. En azından kendi aracımı satarım, 2-3 haftaya toparlarım diye düşünürken, 5 gün içinde ödeme yapmam gerektiğini bildiren bir email geldi! Bu kadar hızlı ödeme yapmamı beklemeleri normal mi sizce? Acaba bu süre esnek mi yoksa kesin mi? Benim gibi hızlıca ödeme yapamayanlar ne yapıyor, tecrübelerinizi paylaşır mısınız?

Açıkçası bu süre çok kısa gibi geldi bana. Belki Tesla müşteri hizmetleriyle iletişime geçip durumu anlatırsan ödeme süresini uzatabilirsin. Böyle büyük bir alışverişte biraz esnek olmaları gerekir gibi sanki, ne dersin? 😅

Açıkçası bu süre çok kısa gibi geldi bana. Belki Tesla müşteri hizmetleriyle iletişime geçip durumu anlatırsan ödeme süresini uzatabilirsin. Böyle büyük bir alışverişte biraz esnek olmaları gerekir gibi sanki, ne dersin? 😅
Evet, bu durum biraz can sıkıcı olabilir. Tesla müşteri hizmetleri genelde yardımcı oluyor. Hızlı davranmak önemli ama iletişime geçip sürenin uzatılıp uzatılmayacağını sormak en iyisi. Büyük ihtimalle bir çözüm sunacaklardır :)