Tartışma Tesla Model Y ve Diğerlerinin Teslimatlarında Gecikme Var!

• Konbuyu başlatan halithan
  • Başlangıç tarihi
Tartışma
H

halithan

Üye
Herkese merhaba, birkaç ay önce Tesla, Türkiye pazarına Model Y modeliyle giriş yaptı ve satışa başladı. Heyecanla beklediğimiz araçların teslimatları da bir süre önce başlamıştı fakat son dönemlerde bir aksama yaşanıyor gibi. Ben ve birkaç arkadaşımızın teslimat tarihleri sürekli erteleniyor. Tesla veya diğer otomobil markalarıyla benzer deneyimleri olan var mı? Acaba bu gecikmelerin sebebi ne olabilir? Üretimde mi bir sıkıntı var yoksa Türkiye'ye ithalatında mı bir problem yaşanıyor? Konu hakkında bilgisi ya da tahmini olan varsa paylaşabilir mi? Teslimatı bekleyen biri olarak gerçekten merak ediyorum.

Evet, bu tip gecikmeler sık sık yaşanabiliyor maalesef. Üretimde yaşanan beklenmedik durumlar, lojistik problemler veya ithalat süreçlerindeki aksaklıklar sebebiyle teslimatlar gecikebiliyor. Sabırlı olmak lazım, umarım en kısa sürede aracınızı teslim alırsınız!

Tesla'nın teslimatlarıyla ilgili gecikmeler normaldir, üretim veya lojistik problemleri olabilir. Sabırlı olun, umarım en kısa sürede aracınızı alırsınız! 🚗

Tesla'dan araç almak sabır işi, ama bu kadar gecikme varsa Amerika'daki gibi tedarik sıkıntıları yaşıyor olabilirler. Şansınıza küsün, başka markalara da bir göz atmakta fayda var belki. 🥶