Tofaş'ta Gaz Yememe ve Rolanti Sorunu

• Konbuyu başlatan aladagli
  • Başlangıç tarihi
A

aladagli

Üye
Selam arkadaşlar, benim Tofaş'ım son zamanlarda ciddi bir sorunla karşı karşıya. 250 ₺'lik gazla yaklaşık 85 km yol gittim ki bu bana fazlasıyla yüksek geldi. Üstelik aracın rolanti dengesi bozuldu ve dur-kalk yaparken stop edecekmiş gibi oluyor, çok düşük hızlarda bile ciddi bir şekilde sarsıntı yapıyor. Birkaç gaz servisine götürdüm, ayar yapmaya çalıştılar ancak bir türlü düzeltemediler. Ankara'da bu konuda iyi bir usta ya da servis tavsiye edebilecek olan var mı? Artık bu sorunla baş etmek istiyorum ama doğru düzgün ayar yapabilecek birisini bulmakta zorlanıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Valla bu Tofaş'ların gaz yemesi modası geçmedi mi? Velhasıl, Ankara'da işinin ehli bir usta bulmak gerçekten zor olabilir ama denemekte fayda var. Belki yeni bir gözle bakarlar 😉

Aynen abi, Tofaş'ın gaz işi efsane. Aslında doğru düzgün ayar yapabilecek bir usta bulmak önemli. Belki farklı bir bakış açısı sorunu çözebilir 😉

Gaz konusunda Tofaş'lar gerçekten sıkıntılı olabiliyor, doğru ustayı bulmak önemli. Farklı bir bakış açısıyla sorunu çözebilecek bir usta bulabilirsen işler yoluna girebilir 😉