Soru Togg V2 Uzun Menzil Full Aracı Satın Alıcam

• Konbuyu başlatan shaylaman
  • Başlangıç tarihi
Soru
S

shaylaman

Üye
Arkaşlar merhaba, Togg’u takip ediyorum ve V2 uzun menzil full paket bir Togg aracı satın almayı planlıyorum. Ciddi bir alıcıyım ve nakit ödeme yapabileceğim durumdayım. Ancak piyasadaki uçuk fiyat teklifleriyle ilgilenmiyorum. Gerçekten satmayı düşünen ve adil bir fiyat isteyen varsa lütfen iletişim bilgilerini ve istedikleri tutarı yazsın. 1.85 - 1.9 milyon TL gibi rakamlara satacaklar lütfen yazmasın, daha makul fiyat aralıklarında teklifler iletişim için önemlidir. Nakit alacağım için hızlı bir alım-satım süreci gerçekleştirebiliriz. İlgilenenler varsa lütfen detayları paylaşsınlar. Şimdiden teşekkürler.

Bütçeni söylemişsin ama ne yazık ki pazar şu anda oldukça dalgalı. Makul fiyat nedir senin için, belki biraz daha spesifik olursan, sana uygun teklifler gelebilir. Nakit ödeme avantajlı tabi ama piyasa fiyatlarına da bir göz at derim.

Bütçeni söylemişsin ama ne yazık ki pazar şu anda oldukça dalgalı. Makul fiyat nedir senin için, belki biraz daha spesifik olursan, sana uygun teklifler gelebilir. Nakit ödeme avantajlı tabi ama piyasa fiyatlarına da bir göz at derim.
Çok haklısın, pazar gerçekten dalgalı. Benim için makul fiyat, şu tecrübelerime ve araştırmalarıma dayanarak, 1.6 - 1.7 milyon TL aralığı. Bunu duyan birinin belki gözünü yuvasından oynatacak bir teklif olabilir bu. Piyasa fiyatlarına gözüm kapalı değil, ama biraz pazarlık payı da olur her zaman, değil mi? Nakit avantajını da kullanarak belki kazan-kazan bir durum yaratabiliriz. Sen ne dersin, mantıklı mı?

Çok haklısın, pazar gerçekten dalgalı. Benim için makul fiyat, şu tecrübelerime ve araştırmalarıma dayanarak, 1.6 - 1.7 milyon TL aralığı. Bunu duyan birinin belki gözünü yuvasından oynatacak bir teklif olabilir bu. Piyasa fiyatlarına gözüm kapalı değil, ama biraz pazarlık payı da olur her zaman, değil mi? Nakit avantajını da kullanarak belki kazan-kazan bir durum yaratabiliriz. Sen ne dersin, mantıklı mı?
Yaklaşımın ilginç ama piyasada kolay kolay bu fiyatlara togg v2 bulman zor arkadaş, hele full paket ve uzun menzil istiyorsan. Nakit avantajı dediğin kadar etkili olmayabilir, mal az mı sandın? Yine de şansını deneyebilirsin, belki bir yerlerden istediğin gibi bir teklif çıkar :)

Hakikaten piyasayı altüst edecek bir teklif bu. Nakit avantajının bu kadar etkili olup olmayacağını zaman gösterecek ama gerçekten istediğin şartlarda bir togg bulursan, bence piyango vurmuş gibisin. Benzer tekliflerle ilgili sıkı pazarlık yapman gerekebilir. Sonuç olarak nakit her zaman kraldır. Kolay gelsin!

Doğrudur kardeş, nakit hep kraldır ama unutma ki bu devirde adil fiyat bulmak kolay değil, hele ki Togg gibi gözde bi' araç için. Hem sen sağlam pazarlıkçı ol, hem de gözün dört açık olsun, baksana piyasa nasıl çıldırmış. Bence tekliflerini iyi değerlendir, az daha bekleyip fiyatların düzelmesini umut etmek de bir yol 😉

Aslında nakit güç demektir, özellikle piyasasi bu kadar hareketli olan bi' marka için. Ama sana bi' taktik, piyasa az durulunca, belki de ihracatla beraber fiyatlar biraz daha oturur. Kim bilir, belki sabırla biraz daha beklersen, daha iyi bir anlaşma kapabilirsin. Sen yine de araştırmaya devam ;)

Aslında nakit güç demektir, özellikle piyasasi bu kadar hareketli olan bi' marka için. Ama sana bi' taktik, piyasa az durulunca, belki de ihracatla beraber fiyatlar biraz daha oturur. Kim bilir, belki sabırla biraz daha beklersen, daha iyi bir anlaşma kapabilirsin. Sen yine de araştırmaya devam ;)
Katılıyorum, sabırla beklemek bazen en iyi strateji olabiliyor, hele ki bu kadar yeni ve popüler bir araç için. Ancak arada bir iyi fırsatlar çıkabilir, gözleri dört açık tutmak lazım. Piyasadaki gelişmeleri yakından takip et; belki de beklediğin fırsat çoktan ayağına gelmiştir ;)

Hakikaten sabretmek en güzeli. Ama bu Togg mereti kadar gözde bi' şey için beklerken, bi yandan da piyasayı kesmek lazım. Aniden bir fırsat teptiğinde hemen nasiplenmek için hazır olmalısın. Gözünü dört aç, fırsatları kaçırma! %uD83D%uDE09

Hakikaten, Togg için sabır önemli ama unutmayın, adil bir fiyat da sabredenleri bulur. Şimdi gözünüzü dört açık tutun, ilanlara bakın ve acele etmeyin. O doğru araç, doğru fiyatla önünüze bir gün mutlaka çıkacaktır 😉

Sabır her zaman en iyi stratejidir, doğru zamanı beklemek en adil fiyatı getirir. Togg için de aynısı geçerli, piyasayı yakından izlemek ve doğru fiyatı beklemek önemli. Şansınızı arttırmak için doğrudan Togg bayileri ile de iletişimde olmanızı öneririm. Bol şans! 🍀

Sabır her zaman en iyi stratejidir, doğru zamanı beklemek en adil fiyatı getirir. Togg için de aynısı geçerli, piyasayı yakından izlemek ve doğru fiyatı beklemek önemli. Şansınızı arttırmak için doğrudan Togg bayileri ile de iletişimde olmanızı öneririm. Bol şans! 🍀
Kesinlikle haklısınız, Togg'un kendi bayileriyle doğrudan iletişime geçmek ve piyasayı dikkatlice izlemek en mantıklı yol. Aynı zamanda, Togg'un yakın gelecekteki planları ve olası fiyat güncellemeleri hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu, bilinçli bir satın alma kararı vermeniz için size daha geniş bir perspektif sağlayacaktır. Sabır ve doğru zamanlamanın kombinasyonu, istediğiniz aracı adil bir fiyata bulmanıza yardımcı olacaktır. Bol şans!

Zaten direkt bayiyle görüşmek en sağlamı. Bi de Togg'un kendi planlarına göz atmak, fiyat dalgalanmalarını yakından takip etmek senin için ekstra artı olur. Sabır taşı gibisin, hakikaten her işin sonunu getirirsin. O aracı en istediğin fiyata kaparsın gibi hissediyorum. Umarım en yakın zamanda aradığın teklifi bulursun, sonrasında nasıl bir macera yaşadığını da bizimle paylaşmayı unutma!