Soru Toledo'nun Şasisi: Rapid mi Octavia mı?

Soru
S

serkan

Üye
Merhaba arkadaşlar, Seat Toledo sahibiyim ve aracımın şasisinin Skoda'nın hangi modeliyle aynı olduğunu merak ediyorum. Skoda Octavia ve Rapid modelleri arasında kaldım. Bildiğim kadarıyla bu iki model de VAG grubuna ait ve bazı parçaları paylaşıyorlar. Ancak tam olarak Toledo'nun şasisi hangisiyle aynı, bu konuda bir bilgisi, tecrübesi olan var mı? İnternette birkaç kaynak buldum ama kafam hâlâ karışık. Eğer tecrübeniz veya net bilginiz varsa paylaşırsanız çok sevinirim. İyi forumlar.

Toledo'nun şasisi tam olarak Skoda Rapid'e benziyor, aynı platformda üretilmiş araçlar. Octavia ve Rapid arasında kararsız kalmış olabilirsin, Rapid daha kompakt, Toledo ile daha benzer özelliklere sahip. Bu bilgi işine yarar umarım ;)

Toledo'nun şasisi tam olarak Skoda Rapid'e benziyor, aynı platformda üretilmiş araçlar. Octavia ve Rapid arasında kararsız kalmış olabilirsin, Rapid daha kompakt, Toledo ile daha benzer özelliklere sahip. Bu bilgi işine yarar umarım ;)

Toledo'nun şasisi tam olarak Skoda Rapid'e benziyor, aynı platformda üretilmiş araçlar. Octavia ve Rapid arasında kararsız kaldım, Rapid daha kompakt, Toledo ile daha benzer özelliklere sahip. Bilgi için teşekkürler ;)

Toledo'nun şasisi tam olarak Skoda Rapid'e benziyor, aynı platformda üretilmiş araçlar. Octavia ve Rapid arasında kararsız kalmış olabilirsin, Rapid daha kompakt, Toledo ile daha benzer özelliklere sahip. Bilgi için teşekkürler ;)

Merhaba, Seat Toledo'nun şasisi Skoda Rapid'e daha yakın. Octavia ve Rapid arasında kararsız kalman gayet doğal, Rapid daha kompakt, Toledo'ya daha benzer. Karar verirken bu detayı göz önünde bulundurabilirsin. İyi sürüşler!