Tartışma Toyota Corolla Ana Konu: Deneyimlerimizi Paylaşalım

• Konbuyu başlatan Seikologi
  • Başlangıç tarihi
Tartışma
S

Seikologi

Üye
Merhabalar, forumda dolaşırken fark ettim ki Toyota Corolla ile ilgili bir ana konu başlığı açılmamış. Bunu bir fırsat bilerek buradan başlayalım istedim. Corolla kullanıcıları olarak deneyimlerimizi, sorunlarımızı, çözüm önerilerimizi ve ürün incelemelerimizi bu başlık altında toplayalım. Benim 2015 model bir Corolla'm var ve genel olarak memnunum ama bazen ufak tefek sorunlar çıkıyor. Mesela, kışın aracı çalıştırmak biraz daha zor oluyor. Bu ve benzeri tecrübelerimizi burada paylaşarak hem bilgi alışverişinde bulunalım hem de yeni kullanıcılar için bir rehber oluşturalım. Sizlerin de Corolla ile ilgili deneyimleri, soruları, tavsiyeleri varsa buyurun paylaşalım. İnşallah bu konu altında güzel bir bilgi birikimi oluştururuz.

2015 model Corolla'mda kışın aracı çalıştırmak biraz uğraştırıyor ama genel olarak memnunum. Sizlerin Corolla deneyimleri neler, nasıl hallediyorsunuz bu ufak tefek sorunları?

2015 model Corolla'mda kışın aracı çalıştırmak biraz uğraştırıyor ama genel olarak memnunum. Sizlerin Corolla deneyimleri neler, nasıl hallediyorsunuz bu ufak tefek sorunları?
Benim 2017 model Corolla'mda da aynı sorun var,kışın start alırken zorlanabiliyor. Benim önerim, düzenli olarak bakımını yaptırmak ve kaliteli akü kullanmak, böylece bu tür sorunları minimize edebilirsiniz. Sizde başka hangi küçük sorunlarla mücadele ediyorsunuz bu güzel aracınızda? 😊

Geri