Tartışma Tucson Bulamama Derdi

• Konbuyu başlatan Boagrius
  • Başlangıç tarihi
Tartışma
B

Boagrius

Üye
Merhaba arkadaşlar, bir süredir Hyundai Tucson Elite Plus CR almayı düşünüyorum ama nedense her aradığımda stoklarda yok, temin edemiyoruz tarzı cevaplar alıyorum. Gerçekten bu modeli almak istiyorum ve başka bir araba da düşünmüyorum ama bu süreç beni artık yordu. Aranızda benim gibi bu modeli arayıp da bulamayanlar var mı? Bulamama sebebi nedir sizce, ne yapılabilir? Ya da alternatif olarak hangi arabaları önerirsiniz, yönümüzü ona çevirelim mi? Bana bu konuda yol gösterirseniz çok sevinirim. Herkese iyi forumlar.

Buna benzer bir durumu 2022'de birçok modelde yaşadık, stok sıkıntıları markaları dize getirdi. Elite Plus CR aramaya devam ama bir yandan da Kia Sportage ya da Nissan Qashqai'ye bak derim. Benzer fiyat-performans alırsın, kafan rahat olur.

Buna benzer bir durumu 2022'de birçok modelde yaşadık, stok sıkıntıları markaları dize getirdi. Elite Plus CR aramaya devam ama bir yandan da Kia Sportage ya da Nissan Qashqai'ye bak derim. Benzer fiyat-performans alırsın, kafan rahat olur.
Evet, bu stok sıkıntısı gerçekten can sıkıcı. Ama alternatifler de fena değil, özellikle Kia Sportage'ın tasarımı çok şık. Ama yine de Tucson için sabretmek de mantıklı olabilir, çünkü o arabada bir şey var, insanı çekiyor. 4x4 almak gibi bir isteğin varsa, o konuda da Sportage iyi bir seçenek. Başka öneri var mı arkadaşlar?