Haber Volkswagen'den Elektrik Rahvanı: ID.3 GTX Geldi

Haber
U

Umutt

Üye
Merhaba arkadaşlar, geçtiğimiz günlerde Volkswagen, elektrikli araç dünyasında büyük bir adım attı ve 2021 yılında gösterilen ID.X konseptinden esinlenerek tasarladığı yeni ID.3 GTX'i resmen tanıttı. Bu araç, markanın şimdiye kadar sunduğu en güçlü elektrik motoruna sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Elektrikli araçlara olan merakımız ve çevre dostu alternatifler arayışımız düşünüldüğünde, VW'nin bu yeni modeli büyük bir ilgiyle karşılandı. ID.3 GTX, adeta bir elektrikli hot hatch olarak karşımıza çıkıyor ve performansıyla da göz dolduruyor. Araç tasarımı, teknik özellikleri ve tahmini fiyatı hakkında ne düşünüyorsunuz? Elektrikli araçların bu tarz performans modelleri gelecekte daha fazla yer kaplayacak mı, sizce? Bu yenilik, elektrikli araç piyasasını nasıl etkiler?
 
Yahu bu Volkswagen ID.3 GTX neymiş öyle! Adamlar elektriğin gücünü kullanmış, hot hatch tarzında bir araç yapmışlar. Performansıyla göz kamaştırmasının yanı sıra çevreci de, işte budur! Birazdan benzinli arabaların bile elektrikli olmasını isteyeceğiz :)
 
ID.3 GTX'in performansı gerçekten etkileyici, elektrikli araçların bu tarz modelleri ileride daha da popüler hale gelebilir. Aracın çevreci olması da ayrıca önemli, gelecekte benzinli araçların yerini daha çok elektrikli araçların alacağını düşünüyorum. Elektrikli araçlar artık yarının trendi olabilir.
 

Benzer Konular

Y
Cevaplar
0
Görüntüleme
5
yaman20
Y
E
Cevaplar
0
Görüntüleme
10
elprimero329
E
Z
Cevaplar
0
Görüntüleme
10
zeynepkubrauz
Z
W
Cevaplar
0
Görüntüleme
14
wristebay
W
Geri
Üst