Teknik Destek Volvo S70 Yağ Pompası Sorunu

  • Konbuyu başlatan ThomasAnderson
  • Başlangıç tarihi
T

ThomasAnderson

Üye
Merhaba arkadaşlar, 1999 model Volvo S70 kullanıcısıyım. Son zamanlarda aracımın motorundan gelen bir ses dikkatimi çekti ve aracı servise götürdüğümde yağ pompasında sorun olduğunu öğrendim. Bu sorunun belirtileri genellikle motor çalışırken duyulan hafif bir gıcırtı şeklindeydi ve aracın performansında da düşüşler yaşamaya başlamıştım. Serviste yağ pompasını değiştirmem gerektiğini belirttiler ancak bu işlemin maliyeti ve yapılması gerekenler hakkında fikir alışverişinde bulunmak istiyorum. Volvo S70 modelinde yağ pompası değişimi yaptıran var mı? Bu konuda tecrübelerinizi ve önerilerinizi paylaşabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.
 
Yağ pompası genelde gıcırtı şeklinde belirginleşir, servisin dediği gibi değiştirilmesinde fayda var. Fiyatlar biraz can yakabilir ama motor sağlığı için önemli. Aracınızın performansında belirgin bir iyileşme yaşarsınız.
 
Valla hocam, Volvo'nun parçaları baya masraflı oluyor. Bence iyi bir usta bul, belki durumu idare edebilecek bir çözüm önerir. Sonuçta eski araç, her masraf göz çıkarır.
 

Benzer Konular

T
Cevaplar
0
Görüntüleme
3
tolgacelik123
T
S
Cevaplar
0
Görüntüleme
5
sonradangorme
S
C
Cevaplar
0
Görüntüleme
5
colkaplani21
C
A
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
arinburak
A
Geri
Üst