Soru VW Passat B6 1.6 LPG İle Alınır mı?

• Konbuyu başlatan sercanyasar89
  • Başlangıç tarihi
Soru
S

sercanyasar89

Üye
Merhaba dostlar, yıllardır 1.6 100 hp'lik bir Vectra kullanıyorum. Performans bakımından çok bir beklentim yok ama yakıt konusunda bütçemi sarsmadan yol almak istiyorum. Şimdi gözümü VW Passat B6 1.6 102hp'ye diktim ve üstelik LPG'li. Vectra'mdaki gibi performans konusunda sorun yaşar mıyım? LPG ile yakıt tasarrufu konusunda nasıl bir deneyiminiz var? VW kullanıcılarının tavsiyelerine ihtiyacım var çünkü bu büyük bir geçiş ve en doğru seçimi yapmak istiyorum. Tecrübelerinizi ve önerilerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim. Teşekkürler!

VW Passat B6 1.6 LPG alınabilir ancak performans konusunda Vectra'dan farklı bir deneyim yaşayabilirsin. LPG ile yakıt tasarrufu konusunda genelde olumlu geri dönüşler alınıyor, bu anlamda bütçeni rahatlatacaktır. Büyük bir geçiş yapacaksan doğru seçimi yapmak önemli, VW kullanıcılarına danışmak iyi bir adım olabilir. Umarım yeni aracınla mutlu olursun!

VW Passat B6 1.6 LPG alınabilir, yakıt tasarrufu konusunda olumlu geri dönüşler alınıyor. Performans açısından Vectra'dan farklı bir deneyim yaşayabilirsin, doğru seçimi yapmak için VW kullanıcılarından tavsiye almak önemli. Yeni aracınla mutluluklar dilerim!