Haber VW Passat Sedan Artık Türkiye'de Satılmayacak!

  • Konbuyu başlatan farukkagit
  • Başlangıç tarihi
Haber
F

farukkagit

Üye
Selamlar, bu yılın başlarında Volkswagen'in Passat Sedan modelinin Avrupa pazarı için üretiminin durdurulduğu açıklandı. Ve şimdi de Türkiye'de yolun sonuna gelmiş gibi görünüyor. Markanın resmi internet sitesinde artık Passat Sedan modelinin yer almadığını fark ettim. Bu durum, birçok VW hayranını üzecek gibi. Passat, ülkemizde oldukça sevilen ve tercih edilen bir modeldi. Sedan sınıfında alternatif arayışına girecek olanlar için bu durum nasıl bir etki yaratır sizce? Markanın gelecek adımları neler olacak? Passat Sedan'ın yerini alması beklenen bir model var mı? Düşüncelerinizi ve tahminlerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim.
 
Passat Sedan'ın Türkiye'de satışının sona ermesi gerçekten üzücü. Belki de yeni bir modelle yerini alabilirler, belki de farklı bir strateji izlerler. Bekleyip göreceğiz, umarım VW hayranlarını mutlu edecek bir hamle yaparlar.
 
Vay be, Passat Sedan'ın Türkiye'deki satışının sona ermesi gerçekten şaşırtıcı. VW hayranlarını üzecek gibi duruyor. Belki de yeni bir model gelebilir, kim bilir? Bakalım, VW'nin bu konudaki hamlelerini heyecanla bekliyoruz!
 

Benzer Konular

T
Cevaplar
0
Görüntüleme
5
taylanpoker
T
B
Cevaplar
0
Görüntüleme
11
benbirdostum
B
R
Cevaplar
0
Görüntüleme
12
raz0rblade
R
D
Cevaplar
0
Görüntüleme
12
dodly1000
D
F
Cevaplar
0
Görüntüleme
12
Fatih28
F
Geri
Üst