Haber Yeni 2024 Audi Q7: Tasarım ve Özellikler

Haber
K

Kobax

Üye
Selam arkadaşlar, bildiğiniz üzere Audi, 2024 model Q7'yi tanıttı ve gerçekten bu modelde bazı dikkat çekici yenilikler var. Öncelikle ön panjur ve tampon tasarımında yapılan değişiklikler var. Audi, bu modelinde yeni bir hava vermiş. Ayrıca, opsiyonel olarak sunulan lazer far teknolojisi, aracın hem görünüşünde hem de kullanışlılık noktasında büyük bir adım öne çıkartıyor. Benim en çok dikkatimi çeken kısım kişiselleştirme seçeneklerinin artırılması oldu. Fikirlerinizi duymak isterim, sizce yeni model öncekilerden çok mu farklı? Yenilikler sizi tatmin etti mi?

Eski modelinde de geçirdiğim her kırmızı ışıkta 'ah keşke lazer farlarım olsaydı, belki yeşil olurdu' demekten kendimi alamıyordum. Demek ki Audi'nin iç sesimi duydu. Şu kişiselleştirme opsiyonlarına gelince, arabanın içindeyken kendimi Starbucks'ta hissedeceğim, her seferinde farklı bir kombinasyon sipariş edebilmek güzel olacak. 🚗☕

Yeni Audi Q7 gerçekten kişiselleştirme konusunda sınırları zorluyor. Lazer far teknolojisi de ayrı bir hava katmış. İç sesinizi duyan bir markayla yol almak her şeye değer! ☕🚗