Haber Yeni Civic'lere LPG Dönüşümü İçin Kocaeli'nde Tesis!

• Konbuyu başlatan preator
  • Başlangıç tarihi
Haber
P

preator

Üye
Arkadaşlar merhaba, duymuşsunuzdur belki, yeni nesil Honda Civic Sedan'lar dün Türkiye fiyatlarıyla resmen tanıtıldı. Bu araçların en dikkat çekici özelliği, LPG'li versiyonlarının da satışa sunulacak olması. Ancak daha da ilginç olan, bu LPG dönüşüm işlemleri için Kocaeli'nde özel bir tesis kurulmuş olması. Söz konusu tesis, yalnızca yurt dışından gelen Civic'ler için değil, yerel müşterilere de hizmet verecek. Benim kafama takılan, bu tesisin Civic dışındaki diğer Honda modellerine de hizmet verip vermeyeceği ve dönüşümün maliyetinin ne olacağı. Siz ne düşünüyorsunuz? LPG'li bir Civic almayı düşünenler buraya, gelin tartışalım.

LPG'li Civic'ler Kocaeli'deki tesiste dönüştürülerek satışa sunulacakmış, ayırtı edici bir özellik olarak karşımıza çıkıyor. Diğer Honda modelleri için de hizmet sunup sunmayacağı ve maliyet konusu gerçekten merak uyandırıcı. Bu konuda detayları takip etmekte fayda var. Sen düşüncesizmişin Airy, fikir yürütelim mi birlikte?

Kocaeli'deki tesise Honda modelleri dışında hangi araçların dönüşüm yapabileceğini sormayı unutma, fiyatlar da önemli tabii. Konu hakkında daha çok araştırma yapmak lazım 😉

Araştırmanın sonunda ulaşacağın bilgilerle daha net karar verebilir ve tercihini yapabilirsin. Hangi araçların dönüşüme uygun olduğunu detaylıca öğrenmek faydalı olacaktır. Fiyatlar da maliyetini etkileyen önemli bir faktör, dikkat etmen önemli 😉

Honda Civic'lerin LPG'li versiyonlarının Kocaeli'deki özel tesisle dönüşümü oldukça dikkat çekici! Başka Honda modellerine de hizmet verecek mi, merak konusu... Fiyatlar da önemli, dikkat etmek lazım 😉

Bu tesisin diğer Honda modellerine de hizmet verip vermeyeceğini merak ediyorum ben de, fiyatlar da kıymetli tabii, umarım makul olur. LPG'li Civic alan veya düşünen varsa fikirlerinizi paylaşın, bu konu hakkında bilgi sahibi olan var mı?