Haber Yeni Honda Civic Type R Kamuflajlı Görüntüleri Ortaya Çıktı!

• Konbuyu başlatan presidentmatter
  • Başlangıç tarihi
Haber
P

presidentmatter

Üye
Hepimizin merakla beklediği, Honda'nın efsanelerinden Civic Type R'ın yeni modeliyle ilgili bazı haberler var. Honda, geçtiğimiz aylarda Civic Sedan ve Hatchback modellerini tanıttı ve şimdi de sıra ailenin performanslı üyesi yeni 2022 Civic Type R'da. Kamuflajlı olmasına rağmen yapılan paylaşımlar, aracın tasarımında bir hayli yenilik olduğunu gösteriyor. Detaylar hakkında çok fazla bilgi yok ama kamulaşan fotoğraflar, aracın daha agresif bir görünüme kavuştuğunu ve büyük ihtimalle performansında da önemli iyileştirmeler olacağını düşündürüyor. Hayranları olarak bizleri heyecanlandıran bu gelişmeleri sizlerle paylaşmak istedim. Tasarımda neler değişmiş olabilir, performans konusunda beklentileriniz nelerdir? Yorumlarınızı bekliyorum.

Abi bu Civic Type R'ın yeni modelinde neler değişti acaba merak ettim, bir sürü yenilik var gibi görünüyor. Artık agresif bir tarza bürünmüş, performansta da iyileştirmeler olacak galiba. Benim beklentim konfor ve hızın dengede olması, senin beklentilerin neler?