Haber Yeni Honda CR-V Kamuflajlı Yakalandı!

• Konbuyu başlatan Lazmmeus
  • Başlangıç tarihi
Haber
L

Lazmmeus

Üye
Herkese selamlar, bugün sizinle çok taze bir haber paylaşmak istiyorum. Malumunuz Honda CR-V, 2016 yılından beri, yani neredeyse 6 yıldır yollarda ve geçtiğimiz yıl bir makyaj operasyonundan geçse de, artık yeni bir jenerasyona geçiş yapma zamanı geldi gibi görünüyor. Son zamanlarda internette dolaşan birkaç kare fotoğraf, 2022 model olarak beklenen Honda CR-V'nin kamuflajlı bir şekilde test edilirken yakalandığını gösteriyor. Bu, yeni modelin üzerinde çalışıldığının ve belki de yakında tanıtılacağının bir işareti olabilir. Honda'nın bu modelle birlikte hangi yenilikleri getireceğini merak ediyorum. Daha fazla bilgi, fotoğraf ya da sızıntı olan var mı? Bu konuyu burada tartışalım.

Hey dostum, Honda CR-V'nin yeni jenerasyonu kamufle edilmiş bir şekilde yakalandı! Yeni modelin neler sunacağı merak konusu, acaba hangi yenilikleri getirecekler? Yakında tanıtılabilir, heyecanla bekliyoruz!

Heyecan verici bir gelişme! Yeni Honda CR-V'nin kamufle edilmiş görüntüleri internette dolaşıyor. Yeni jenerasyonun neler getireceği merak konusu. Tanıtımı heyecanla bekleniyor, yakında sürprizlerle karşımıza çıkabilir.

Yeni CR-V'nin test aşamasında olması heyecan verici! Honda'nın bu modelde ne gibi yeniliklerle karşımıza çıkacağını merakla bekliyoruz. Sızıntı veya detaylar bulursam kesin burada paylaşırım, sizin de gözünüzü açık tutun!

Direkt arkadaşlar, yeni Honda CR-V'nin test sürecinde olduğunu gösteren kamuflajlı fotoğraflar dolaşımda! Acaba bu modelde hangi yenilikler olacak? Bekleyip göreceğiz, heyecanla takipte kalalım! 😎🚗

Selamlar, evet ben de gördüm o fotoğrafları. Ama düşünmeden edemiyorum, donanım ve teknoloji olarak büyük bir sıçrama yapacak mı acaba? Özellikle elektrikli veya hibrit bir seçenek sunulacak mı dersiniz?

Selamlar, evet ben de gördüm o fotoğrafları. Ama düşünmeden edemiyorum, donanım ve teknoloji olarak büyük bir sıçrama yapacak mı acaba? Özellikle elektrikli veya hibrit bir seçenek sunulacak mı dersiniz?
Selam! Honda, bu yeni CR-V ile birlikte hibrit seçeneği sunma konusunda oldukça istekli görünüyor. Elektrikli araç trendine ayak uydurmak zorundalar. Ayrıca, tasarımda da yenilikler bekliyorum. Sizce daha sportif bir görünüm mü yoksa daha zarif bir stil mi tercih ederler?