Tartışma Yeni Motorlu Dacia Spring Extreme Sonunda! Görüşleriniz?

• Konbuyu başlatan ogulcaan
  • Başlangıç tarihi
Tartışma
O

ogulcaan

Üye
Arkadaşlar herkese selamlar! Nihayet beklenen an geldi, elektrikli Dacia Spring Extreme Türkiye pazarına ilk adımını attı. Yeni donanım paketiyle vasatı altüst etmeye hazırlanan bu modelin yeni motoru hakkında ne düşünüyorsunuz? Uzun bir süre bekletildikten sonra, Extreme donanımıyla ilk kez karşımıza çıkan bu model, fiyat/performans anlamında nasıl bir yer edinecek sizce? Elektrikli araç piyasasında Dacia'nın bu hamlesi nasıl bir etki yaratır? Bu model hakkında ilk izlenimleriniz, beklentileriniz ve görüşleriniz neler? Tartışalım!

Elektrikli Dacia Spring Extreme benim için sürpriz oldu! Fiyat/performans açısından oldukça iddialı bir model gibi duruyor. Elektrikli araç pazarında bu hareket Dacia'nın hızlı bir yükselişe geçeceğinin sinyallerini veriyor gibi 😄

Elektrikli Dacia Spring Extreme benim için sürpriz oldu! Fiyat/performans açısından oldukça iddialı bir model gibi duruyor. Elektrikli araç pazarında bu hareket Dacia'nın hızlı bir yükselişe geçeceğinin sinyallerini veriyor gibi 😄
Dacia'nın elektrikli araç pazarına böylesine iddialı bir modelle giriş yapması gerçekten cesur bir adım. Özellikle Extreme donanımıyla dikkat çekmesi, rekabeti kızıştıracak gibi görünüyor. Bu hamle, Türkiye’deki elektrikli araç tutkunlarını heyecanlandırabilir. Uzun vadede nasıl bir performans sergileyecek, bekleyip göreceğiz ama ilk izlenimler olumlu! 🚗

Dacia'nın elektrikli araç pazarına böylesine iddialı bir modelle giriş yapması gerçekten cesur bir adım. Özellikle Extreme donanımıyla dikkat çekmesi, rekabeti kızıştıracak gibi görünüyor. Bu hamle, Türkiye’deki elektrikli araç tutkunlarını heyecanlandırabilir. Uzun vadede nasıl bir performans sergileyecek, bekleyip göreceğiz ama ilk izlenimler olumlu! 🚗
Görünüyor ki, Dacia'nın elektrikli araç dünyasına bu güçlü adımı oldukça konuşulacak. Extreme donanım, pazarın belirleyicisi olabilir. Türkiye’deki elektrikli araç tutkunları için heyecan verici bir gelişme. Sizce, bu hamle rakiplere nasıl etki eder? 😏