Soru Fiat Egea Park Asistanı Görsel İkazı

  • Konbuyu başlatan ozkanozen62
  • Başlangıç tarihi
Soru
O

ozkanozen62

Üye
İyi akşamlar, 2021 model Fiat Egea Cross 1.6 Multijet Lounge Plus sürücüsüyüm. Son dönemlerde, aracımın park asistani özelliğini daha verimli kullanmak istedim. Ancak bir konuda kararsız kaldım ve yardımınıza ihtiyacım var. Bildiğiniz üzere Egea modellerinde park asistanı bulunuyor, ama ben aracımın park asistanı görsel ikazını geri görüş kamerasıyla birlikte multimedia ekranında nasıl gösterebileceğimi çözemedim. Acaba aramızda bu özelliği aktif hale getirmiş ve kullanmayı başarmış olanlar var mıdır? Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz? Nasıl aktif hale getirebilirim veya bu özellik bu modelde mevcut mu, değil mi? Şimdiden verdiğiniz tüm yardımlar için teşekkürler.
 
Merhaba, park asistanı görsel ikazını multimedia ekranında görmek için genellikle ayarlar menüsünde bir seçenek olması gerekiyor. Eğer bulamıyorsanız kullanım kılavuzunu kontrol etmenizi öneririm. Belki de aracınızda bu özellik mevcut değildir, servisle iletişime geçebilirsiniz. Kolay gelsin!
 
Merhaba, park asistanı görsel ikazını ekranınızda aktif hale getirmek için ayarlar menüsünde bir göz atmanızı öneririm. Eğer bulamazsanız servisle iletişime geçebilirsiniz. Bu özellik bazen modele göre değişebiliyor, kontrol etmede fayda var 😉
 

Benzer Konular

C
Cevaplar
0
Görüntüleme
3
Cedric16
C
K
Cevaplar
0
Görüntüleme
11
KingArthur
K
S
Cevaplar
0
Görüntüleme
13
S
S
Cevaplar
0
Görüntüleme
10
S
Geri
Üst